žena

Možno sa aj ty radíš ľudí, ktorí milujú cestovanie. Môže to byť tvoj koníček, ba priam až vášeň. Darovali ti ju totižto priamo hviezdy. Astrológovia sem radia tieto štyri znamenia. Nájdeš sa medzi nimi aj ty?

Znamenia, ktoré milujú cestovanie

Blíženci

Blížencom vládne Merkúr, planéta komunikácie a zvedavosti. Sú známi svojou nepokojnou mysľou či obrovskou túžbou učiť sa a objavovať. Prosperujú zo zmien a rozmanitosti, čo z nich robí dychtivých cestovateľov. Podľa astrológov veľmi radi cestujú z jednej destinácie do druhej, nasávajú nové vedomosti a spájajú sa s ľuďmi zo všetkých spoločenských vrstiev.

Strelec

Strelec sa vyznačuje svojou láskou k slobode a objavovaniu. Pod vládou Jupitera, planéty expanzie a dobrodružstva, sú osoby tohto znamenia rodenými cestovateľmi. Túžia po nových zážitkoch a vzrušení z objavovania neznámeho. Optimistická a dobrodružná povaha ich často zavedie do ďalekých destinácií, kde môžu uspokojiť svoju túžbu a rozširovať si aj svoje obzory.

Bezpečné cestovanie
zdroj: Pixabay/SplitShire

Pre niektoré znamenia je zásadný napríklad spánok. Vodnár musí v tomto smere dbať na rutinu. A čo ty, nájdeš sa TU

Vodnár

Vodnárovi vládne Urán, planéta inovácií a výstrednosti. Sú to nekonvenčné a nezávislé duše, ktoré pochodujú v rytme vlastného bubna. Priťahujú ich jedinečné cestovateľské zážitky a umožňujú im vyjadriť svoju individualitu a humanitárne ideály. Často ich priťahujú sociálne uvedomelé destinácie, kde môžu prispieť k pozitívnej zmene.

Ryby

Rybám vládne Neptún, planéta snov a ilúzií. Sú to hlboko nápadité a citlivé bytosti. Hľadajú zážitky, ktorými rozprúdia svoje emócie a zároveň podnietia kreativitu. Priťahujú ich taktiež mystické a pokojné destinácie, kde môžu uniknúť pred tlakom každodenného života a spojiť sa so svojím vnútorným ja. Ryby často priťahujú prímorské útočiská, duchovné cesty a umelecké raje, ktoré inšpirujú aj ich dušu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy