Len pred pár dňami sme ti priniesli článok o tom, ako to tehotnej herečke Mary Bartalos pristane. Počas celého tehotenstva doslova žiarila šťastím a teraz má ešte väčší dôvod na radosť. Stala sa z nej dvojnásobná mamina.

Mária sa na svojom Instagrame pochválila dokonalou fotografiou, na ktorej starší synček Noel drží na rukách novorodeného bračeka. Už teraz to vyzerá tak, že bratská láska bude medzi nimi silná a Noel vezme svoju rolu veľkého brata naozaj vážne.

Mária priviedla na svet chlapčeka, ktorému vybrali netradičné, no nádherné meno Jonatán. Podľa jej slov porodila už minulý týždeň v pondelok, a tak si túto krásnu novinku užívali len v kruhu najbližších. K svojmu príspevku pridala aj pár hrejivých slov.

“Aké je dobré a milé, keď sú bratia spolu.” (Žalm 133, 1.) Minulý pondelok, keď som vám priala krásny a úspešný týždeň, ten náš bol viac než úspešný…prišiel medzi nás Jonatán. Máme sa krásno krásne ❤️ a Noel je ten najlepší brat,“ podelila sa Mária so svojimi fanúšikmi. Šťastnej rodinke blahoželáme a mamičke a chlapčekovi prajeme veľa zdravia. 🙂

Zdroj: Instagram/maria.bartalos

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.