žena

Nastávajúci aprílový Spln Mesiaca dostal pomenovanie „Ružový Mesiac“ na základe pestrofarebných ružových kvetov. Ich pôvod je v Severnej Amerike, kde často kvitnú práve v čase aprílového Splnu. Je to zároveň čas, kedy naše emócie, vďačnosť a intuícia cez nás pretekajú ako osvetľujúce svetlo Mesiaca, ktoré nás vedie temnotou noci.

Astrológia hovorí, že tentokrát ide o Spln, ktorý vrhá svetlo na skryté emócie alebo problémy v našich životoch, a to v tajomnom znamení Škorpióna. Prináša tiež intrigy a spojenie s hlbším zmyslom životných skúseností. Udeje sa tak 24. apríla 2024.

Škorpión je znamenie, ktoré sa prelieva tajomstvami a hĺbkou. Tieto skryté tajomstvá sú pripravené odhaliť sa pod žiariacim svetlom Mesiaca v Splne, ktorý zosilní naše pocity a romantiku.

Mesiac sa spája s našimi emóciami, kreativitou a intuíciou. Jednotlivými znameniami prechádza každé dva alebo tri dni a preberá energiu toho znamenia, v ktorom sa nachádza. Energiu však prináša aj do nášho kolektívneho vedomia.

spln
zdroj: Pexels/Ruvim

Znamená to, že že súčasná mesačná fáza a znamenie, v ktorom sa nachádza, môže výrazne ovplyvniť aj našu emocionálnu pohodu a stav mysle. Spln je vždy časom zvýšených emócií, pretože vrhá svetlo na tie skryté pocity, ktoré sme možno tajili aj sami pred sebou.

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy