žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lev

Február bol pre tvoje znamenie rozhodne ťažkým mesiacom. Marec ti našťastie prináša úľavu, ale budeš musieť byť trpezlivá. V láske ti bude prekážať opozícia Venuše do 12. dňa, zatiaľ čo planéta Mars ťa bude naďalej unavovať a stresovať až do 23. marca.

Od 11. dňa bude planéta Merkúr opäť aktívna vo tvoj prospech a v druhej polovici mesiaca môžu prísť dobré správy. Zdravotne sa budeš cítiť mimoriadne energicky, no mala by si byť opatrná pri svojom stravovaní.  Niektoré problémy súvisiace so žalúdkom ti môžu v druhej časti mesiaca spôsobiť menšie problémy.

Panna

Horoskop hovorí, že v mesiaci marec bude niekoľko planét v opozícii k tvojmu znameniu. Do 11. dňa sa budeš musieť zmieriť s Merkúrom, ktorý by mohol vytvárať bloky v tvojich projektoch alebo vnášať napätie do oblasti práce. Situácia sa zlepší až po tomto dátume. Venuša vstúpi do opozície od 12. marca a druhá polovica mesiaca ti dá poriadne zabrať práve v oblasti pocitov.

Na lásku sa sústreď skôr do tohto dátumu. Mars v opozícii ti prinesie od 23. dňa pokles energie. Zdravotné problémy súvisiace so stresom ťa môžu trápiť v prvých dňoch. Pravdepodobne budeš nafúknutá a potrápi ťa nespavosť. V druhej časti mesiaca budeš energická a bystrá.

Mladá žena s okuliarmi
zdroj: Pexels/Ali Pazani

Váhy

Po celkovo pokojnom februári by ti mesiac marec mohol priniesť ešte pár bolestí hlavy, najmä čo sa týka zamestnania. Od 11. marca totiž planéta Merkúr vstúpi do opozície voči tvojmu znameniu a v práci nastanú nepríjemnosti alebo oneskorenia tvojich plánov.

Venuša je priaznivá do 12. dňa a prináša ti šťastnú prvú polovicu mesiaca v oblasti srdcových záležitostí. Čo sa zdravia týka, budeš sa musieť snažiť zachovať pokoj a uvoľniť svoju myseľ. Nájdi si čas na jogu a meditáciu.

Škorpión

Mesiac marec začína pre tvoje znamenie trochu únavne a stresom. Postará sa o to opozícia Jupitera a nepriaznivého tranzitu Marsu a Venuše. V druhej časti mesiaca však príde rozhodujúce zlepšenie.

V láske sa ti podarí opäť objaviť pokoj, ktorý si v posledných týždňoch stratila, pričom od 23. dňa zažiješ aj dobré zotavenie z pohľadu psycho-fyzických energií. Tvoje fyzické zdravie bude v poriadku, no je možné, že budeš potrebovať emocionálnu podporu. Podeľ sa o svoje neistoty so svojimi blízkymi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop