žena v zime

Čas plynie neuveriteľne rýchlo, čoho dôkazom je aj skutočnosť, že pred nami je posledný mesiac tohto roka. Horoskop hovorí o súkromných, ale i pracovných úspechoch, ktoré čakajú viaceré znamenia. Netreba zabúdať ani na naše zdravie, ktoré môže byť v tomto chladnom období viac nalomené. Čo čaká najbližšie obdobie práve teba?

Horoskop na december

Baran

Horoskop hovorí, že prvý zimný mesiac prinesie do tvojho milostného života o niečo viac pokoja. Obzvlášť, ak si v novembri musela znášať miestami odpor Venuše. Nastáva čas, kedy ti planéta lásky prestane brániť v tomto smere a budeš sa cítiť konečne šťastná, spokojná a zamilovaná.

V pracovnej oblasti sa do 23. dňa môžeš stretnúť s nejakými prekážkami, za čo bude zodpovedná nepriazeň planéty Merkúr. Mars ti však bude dodávať veľa bojovnosti a energie. Nezabúdaj na dostatok oddychu a relaxu, pretože tento predvianočný stres by ťa mohol dostať zbytočne do postele s nepríjemnou chorobou.

Býk

Mesiac december bude pre teba z emocionálneho hľadiska trochu náročnejší. Priprav sa na to, že medzi 4. a 29. dňom bude planéta Venuša v opozícii voči tvojmu znameniu a o napätie či diskusie nebude v tvojom vzťahu núdza.

U niektorých to môže poviesť dokonca k väčším krízam. O veľkú spokojnosť sa však postará pracovné prostredie, nakoľko priaznivý Merkúr a rovnako aj Jupiter ti zaručia úspechy. Väčší pozor si dávaj na svoje dýchacie cesty a priedušky, mohol by ťa potrápiť ich zápal.

Zamyslená žena
zdroj: Pexels/Liza Summer

Blíženci

Tento zimný mesiac bude pre teba vyslovene únavný. Mars v opozícii, na ktorý sa v poslednej časti mesiaca dostala planéta Merkúr ťa privedie k prežívaniu chvíľ stresu a to predovšetkým na pracovisku. Nepriaznivý Saturn ťa navyše žiada, aby si prehodnotila určité situácie, v ktorých sa už možno necítiš tak komfortne ako kedysi.

V láske nebude nič extra na pretrase, no dávaj si predsa pozor, aby si ju nebrala ako samozrejmosť. Nezabúdaj sa starať nielen o tvoje fyzické zdravie, ale aj to psychické. Dopraj si každý večer chvíľku pre seba a relaxuj, prípadne medituj.

Rak

Mesiac december ti prináša ďalšie starosti, najmä v pracovnej oblasti. Planéta Merkúr bude až do 23. dňa v opozícii voči tvojmu znameniu a na ceste sa môžu objaviť nečakané prekážky.

Lepšie obdobie prichádza v pocitového hľadiska od 4. dňa, kedy sa na teba opäť usmeje Venuša, ktorá je pripravená dať ti v tomto smere chvíle pokoja, ktorý ti v novembri chýbal. V tomto zimnom období na nás útočia virózy jedna za druhou. Dopraj svojmu telu dostatok vitamínov a nezabúdaj taktiež na pestrú a zdravú stravu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop