žena v okuliaroch

Strelec

V prípade, že by niekto z tvojich blízkych rád zažil dobrodružstvo, jeho cesty budú smerovať práve k tebe. Si totižto tou, ktorá má na to neskutočný talent. Dokážeš mnohokrát z obyčajnej situácie čerpať až na dno svojich síl a to je presne to, čo si tvoji najbližší na tebe cenia.

Kozorožec

Niet človeka, ktorý by bol odhodlanejší ako ty. K určitým záležitostiam síce pristupuješ rozvážne a s rozumom, no pokiaľ je potrebné niečo vyriešiť alebo sa aj za niekoho postaviť, si tou, ktorá to zvládne bez najmenších problémov. Váž si túto vlastnosť, mnohé znamenia ti ju môžu v tichosti závidieť.

šťastná žena horoskop
zdroj: Unsplash/Rick Gebhardt

Vodnár

Nezávislosť je tvojou najsilnejšou stránkou a niet človeka, ktorý by bol v tomto smere lepší ako ty. Kým ostatné znamenia s ňou dokážu naplno bojovať, ty ju máš v malíčku. Váž si to, pretože túto vlastnosť by prijal každý človek, avšak daná bola práve tebe.

Ryby

Ak je niekto kreatívny a empatický v tomto živote, tak si to práve ty. Dokážeš chrliť veľké množstvo zaujímavých nápadov a myšlienok, ktoré sa nepodaria len tak hocikomu. Čo je však o to viac zaujímavé, že si ich nenechávaš len pre seba, ale dokážeš o nich podeliť aj so svojím okolím.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy