Pixabay/JESHOOTS-com

Pevne veríme, že si víkend prežila čo možno najlepšie. Avšak, je čas sa opäť preorientovať z voľna a odpočinku na nový týždeň, ktorý so sebou, samozrejme, prináša nové povinnosti, ale aj prekvapenia a nečakané flirty. 

Baran

Tento týždeň ti prinesie množstvo pozitívnych dní, ako aj v pracovnom, tak aj v súkromnom živote. V práci ťa šéf ohodnotí presne tak, ako si zaslúžiš, tvoju poctivú prácu už nejde prehliadnuť.

A čo sa týka tvojho vzťahu, očakávaj najmä koncom týždňa príjemné prekvapenie. Je čas sa posunúť na nový level. Popremýšľaj nad tým, a nech sa ťa opýta čokoľvek, odpovedz tak, ako ti srdce šepká.

Býk

Niektorí ľudia v práci sú proste takí, akí sú. Neber to vážne. Ani nedovoľ, aby ťa obrali o tvoju energiu. Odrobíš si a môžeš ísť domov. Preto sa nezaoberaj tým, čo kto o tebe povedal.

Než niečo povieš svojmu partnerovi, najprv si to dobre premysli. Mohlo by to skĺznuť do hádky. Ale dobrá správa, v strede týždňa sa všetko na dobré obráti, takže opäť pocítiš kľud vo vzťahu.

Blíženci

Bude to pokojný týždeň, presne taký, aký si už potrebovala, aby si si vyčistila hlavu a prišla na nové myšlienky. V práci to je na dobrej ceste, máš našliapnuté na lepšiu pozíciu.

K zregenerovaniu tvojho fyzického a psychického zdravia pomôže práve tvoja láska. Nájdeš v nej útechu a vždy, keď sa budeš cítiť sama, objíme ťa. Tak by to malo byť, opora vo vzťahu je veľmi potrebná.

Rak

Priprav sa na zradu od vlastných kolegov. Už začiatkom týždňa ti budú chcieť veľmi ublížiť. Za všetko môže žiarlivosť, ktorú voči tebe prechovávajú. Vidia v tebe obrovskú konkurenciu. Nečudo, že už majú na teba nervy.

Naopak v láske ti hviezdy želajú. Ak si nezadaná, ku koncu týždňa ťa čaká flirt, z ktorého sa vykľuje čosi viac. Bude to presne ten typ muža, ktorý ťa privedie do šialenstva, no zároveň v ňom nájdeš partnera pre život.

Lev

Nauč sa nebrať si všetko osobne. To, že tento týždeň ťa bude tvoj nadriadený upozorňovať viac ako inokedy ešte neznamená koniec sveta. O nič vážne nepôjde, tak zachovaj kľud.

Skús tieto dni venovať viac rodine a blízkym. Veľmi im už nevenuješ z tvojho času a hádam nechceš, aby vaše vzťahy ochladili. Maj vždy na pamäti, kto pri tebe stál, keď ti bolo najhoršie.

Panna

Tento týždeň ti ponúkne viac, než dosť nových pracovných príležitostí. Máš z čoho vyberať. Ale pozor, vyberaj rozumom a vždy si povedz, čo je pre teba výhodnejšie.

V strede týždňa máš veľkú šancu stretnúť človeka, pri ktorom sa ti rozbúši srdce. Užívaj si lásku, ktorú ti zoslali hviezdy. Prežila si dosť náročné obdobie, kedy ti to v láske veľmi neželalo.

Váhy

Skôr ako niekomu niečo v práci povieš, poriadne popremýšľaj. Inak by ti hrozilo, že tým urazíš a bol by oheň na streche. Nič nie je horšie, než keď sa pracuje v rozhnevanom kolektíve.

A toto aplikuj aj vo vzťahu. Slová vedia raniť viac ako nejaký buchnát. Ak si podráždená, radšej buď ticho a nezapájaj sa do konverzácie. Keď sa situácia ukľudní, bude zas všetko dobré.

Škorpión

Radostná správa ťa zastihne hneď na začiatku týždňa. No a vďaka tomu ty budeš vysmiata od ucha k uchu a to sa odzrkadlí aj v práci. Bude sa ti dariť a zároveň budeš také malé slniečko aj pre ostatných.

Nuž, ale vo vzťahu sa prehrmí zamračený obláčik. Keď sa vyprší, zas bude ako predtým. Snaž sa všetko riešiť s kľudnou hlavou a nerýp, keď nemusíš. Popravde, ani ty v tom nie si nevinne.

Strelec

Snaž sa trošku viac v práci prispôsobiť. Všetko to, čo hovoríš, nemusí byť vždy pravda. Nechaj si poradiť od skúsenejších. Nie je hanba si priznať chybu. Veď sme predsa ľudia a omylní.

Ak sa pozrieme na osobný život, bude to týždeň plný krásnych chvíľ, tak si ich nepokaz zbytočnými hádkami. Aj tu skús staviť na kompromis. Ani by si neverila, čo všetko dokáže urobiť taký malý obyčajný ústupok.

Kozorožec

Máš pred sebou plno povinností, zodpovednosti a nemalých úloh. Skús to však zobrať z tej lepšej stránky. Bez práce sa ťažko žije a nič nejde vždy podľa našich predstáv. No aspoň po výplate si môžeš dožičiť viac.

Keď sa budeš potrebovať vyrozprávať, zavolaj svojej kamarátke. Rada ťa vypočuje a podá ti aj pomocnú ruku. Môžeš jej veriť. Jej slová ti určite pomôžu a budeš vedieť, čo ďalej.

Vodnár

Ak sa to nebude vyvíjať podľa tvojich predstáv, nemusíš byť za to mrzutá na celé svoje okolie. Môžu za to? Nie. Ak ťa šéf o niečo požiada, urob to a nefrfli. Chceš sa niekde posunúť? Tak makaj.

Popremýšľaj, ako by si mohla prekvapiť priateľa. Najmä ku koncu týždňa sa to  bude niesť v znamení lásky. Skúste si dať rande alebo čokoľvek, kde budete spolu. Nešetri bozkami.

Ryby

Je možné, že niečo v práci pokazíš. Nič si z toho nerob, ani nadriadený to nebude brať ako koniec sveta. V strede týždňa už budeš späť vo forme a bude sa ti dariť. Si predsa šikovná a všetci to vedia.

Radšej si lám hlavu nad tým, prečo už nedávaš svojej láske pocítiť, že si tu pre neho. Miluje ťa, ale odďaľuješ sa mu. Myslíš si, že taký vzťah má zmysel? No to ťažko. Buď mu oporou tak, ako on je pre teba.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy