týždenný horoskop

Čas je veľmi neúprosný. Pred nami je posledný septembrový týždeň, ktorý sa nedeľou presunie do ďalšieho jesenného mesiaca – októbra. Týždenný horoskop hovorí, že pre niektoré bude viac úspešným v oblasti práce, iným zas bude šťastena naklonená v srdcových záležitostiach. Aké dni čakajú teba?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Posledný septembrový týždeň bude pre teba tým, ktorý ti dodá veľa sily, predovšetkým v oblasti citov. Planéta lásky aj naďalej koná v tvoj prospech a je pripravená ti poskytnúť blízkosť špeciálnej osoby. Najromantickejšie a zároveň najšťastnejšie chvíle očakávaj počas piatku a víkendu, kedy navyše tvoje znamenie podporí i Mesiac. V práci idú povinnosti tak, ako majú, avšak môžeš sa cítiť bez energie.

Šťastné dni očakávaj v piatok a počas víkendu.

Býk

Tento týždeň sa pre teba začne hneď dvoma dňami, o ktoré sa postará nepriaznivý Mesiac. Vyskytnúť sa môžu problémy v práci. Ani Venuša nebude vo výhodnom postavení a do partnerského života ti prinesie hádky či kontroverzné diskusie. Týždenný horoskop upozorňuje, aby si si svoju nervozitu nevybíjala na polovičke. Situácia sa zmení až v nedeľu, kedy bude Mesiac už o niečo krajší. Využi tento deň na dialóg s partnerom.

Tvojim šťastným dňom je nedeľa.

Žena s prísnym pohľadom
zdroj: Pexels/Elias de Carvalho

Blíženci

Nepriaznivý vplyv na tvoje znamenie bude mať počas najbližších dní planéta Merkúr a priniesť by tak mohla do tvojich pracovných vzťahov ďalšie komplikácie. Tvoje projekty a spolupráce môžu utrpieť akési spomalenie či moment zablokovania. Pokiaľ sa budeš rozhodovať o nejakých dôležitých veciach, zameraj sa na pondelok a utorok. V láske ťa Venuša chráni a prináša ti krásne emócie.

Medzi šťastné dni patria streda a štvrtok.

Rak

Pre teba prichádzajú dni, ktoré prinesú o niečo väčšiu únavu. V nepriaznivej polohe bude Mars a práve ten bude zodpovedný za pokles energie. Hviezdy ti však budú naklonené. Podporia ťa a prinesú aj úspech. Jupiter a Merkúr sa postarajú o nové spolupráce v pracovnej oblasti a šťastné stretnutia. Dni s krásnym Mesiacom sú pre teba dôležité. Pôjde o stredu a štvrtok. Pozor si dávaj na nervóznejšie chvíle, ktoré nastanú v piatok a sobotu.

Medzi tvoje šťastné dni patria streda a štvrtok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop