týždenný horoskop

Lev

Tvoj týždeň začne dvoma trochu ťažšími dňami, počas ktorých sa budeš musieť vysporiadať s Mesiacom v opozícii. Ten sa môže postarať o menšie neúspechy na pracovisku alebo napätie. V láske to však ide naďalej veľmi pozitívnym smerom a Venuša ti dáva nielen krásne emócie, ale i chvíle, na ktoré budeš spomínať ešte veľmi dlho, ak nie navždy. Pokiaľ si single, čaká ťa dôležité stretnutie.

Šťastné dni prídu počas piatka a soboty.

Panna

Týždenný horoskop hovorí, že planéta Merkúr pokračuje vo svojom dlhom prechode cez tvoje znamenie a je pripravená poskytnúť ti nové príležitosti. Využi ich za pochodu a naplno. Aj tvoja pracovná oblasť bude zvýhodnená, i keď možno za cenu niečoho, čo budeš musieť obetovať. Nájdeš však spôsob, ako dosiahnuť ciele. Náročnejšími dňami budú pre teba kvôli nepriaznivému Mesiacu utorok a streda.

Šťastný deň očakávaj v nedeľu.

zdroj: Instagram/mitjux

Váhy

Toto obdobie je pre tvoje znamenie skutočne šťastné. Po pomerne zložitej prvej časti tohto roka naberáš čoraz viac na energii. Dlhý, no o to priaznivejší prechod Venuše v znamení Leva vnáša do tvojho života silu a vášeň. Mars sa naopak stará o akési výhody a veľa pozitívnej energie, ktorú by si mala určite využiť vo svoj prospech. Nervóznejšími dňami môžu byť tie víkendové, a to kvôli opozícii Mesiaca.

Medzi tvoje šťastné dni patria utorok a streda.

Škorpión

Tvoja nálada nebude na začiatku tohto týždňa najlepšia. Môže za ňu dlhý a nepriaznivý prechod Venuše a taktiež opozícia Jupitera. Priniesť ti môžu viac stresu, či už pracovnej alebo vzťahovej oblasti. Našťastie sa však môžeš spoľahnúť na podporu planéty Merkúr, ktorá je pripravená poskytnúť ti zaujímavé stretnutia a rovnako aj nečakané príležitosti.

Tvoje šťastné dni sú streda a štvrtok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop