žena jeseň

Strelec

Týždenný horoskop hovorí, že počas týchto dní bude pre tvoje znamenie obloha priaznivá, predovšetkým čo sa lásky a citov týka. Venuša je priateľská a prinesie ti do vzťahu veľa vášne. V prípade, že si nezadaná, tešiť sa môžeš na stretnutie, ktoré je predurčené na to, aby sa z neho vyvinul vzťah. Ideálnymi dňami na tieto záležitosti sú štvrtok a piatok. Úspechy môžeš očakávať aj na pracovnom poli.

Tvoje šťastné dni sú štvrtok a piatok.

Kozorožec

Astrálna obloha hovorí o dobrých predpovediach, ktoré zaručujú pozitívne výsledky. Budeš si ich však musieť doslova a do písmena vydrieť. Mars je v nevýhodnej polohe a priniesť ti môže viac stresu a únavy. Naopak Merkúr a Jupiter budú hrať v tvoj prospech a pomôžu ti. Získať môžeš aj odpovede, na ktoré si už dlhšiu dobu čakala. Mesiac bude v tvojom znamení počas víkendu, čaká na teba šťastie.

Šťastné dni očakávaj počas víkendu.

Si príliš dlho single?
zdroj: Unsplash/Mitch Walker

Vodnár

Bolesť v láske pokračuje a zodpovedná je za ňu planéta lásky v dlhej opozícii. Zatni zuby a ešte kúsok vydrž, veci sa čoskoro zmenia a začnú sa uberať správnym smerom. Využi tento krízový moment, zameraj sa na to, čo naozaj od života chceš a rovnako, akého človeka chceš mať po svojom boku. V práci ti nebude chýbať odhodlanie. Pokiaľ chceš uzatvoriť nejaký obchod, zameraj sa na šťastné dni, ktorými sú štvrtok a piatok.

Medzi tvoje šťastné dni patria štvrtok a piatok.

Ryby

Nie je to ľahké obdobie, čo sa práce týka, nakoľko planéta Merkúr naďalej prináša konflikty a názorové rozdiely medzi tebou a tvojim nadriadeným či kolegami. Nebude preto jednoduché presadzovať v tomto smere tvoje nápady. Všetko stav na prvé dni v týždni, kedy ti bude aj samotný Mesiac viac naklonený. O nečakané udalosti sa postará štvrtok a piatok. Medzi sobotou a nedeľou očakávaj romantické chvíle s tvojou polovičkou.

Šťastné dni prídu počas víkendu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop