žena jeseň

Lev

Tvoj týždeň začína trochu napätými dňami, počas ktorých by Mesiac v nepriaznivej polohe mohol znamenať neúspechy. Medzi štvrtkom a piatkom sa však veci vrátia na svoje miesto. Venuša je stále v spojení s tvojím znamením, prináša naďalej šťastie v láske a dáva ti všetku pozornosť a vášeň, ktorú potrebuješ. Pokiaľ si single, stred týždňa ťa môže prekvapiť príjemným stretnutím.

Tvoje šťastné dni prídu vo štvrtok a piatok.

Panna

Pre tvoje znamenie prichádza tento týždeň vzrušujúca správa. Očakávaj nové kontakty, príležitosti a nápady. Týždenný horoskop radí, aby si sa nebála kráčať novými smermi. Opozícia planéty Saturn ti síce neuľahčí tvoje kroky a rozhodnutia, no veci sa budú diať v prospech tvojho osobného rastu. Počas pondelka, utorka a stredy môžeš niečo vyhrať, kúp si napríklad žreb.

Medzi tvoje šťastné dni patrí pondelok, utorok a streda.

Ľutovať vo svojom živote budeš rôzne veci
zdroj: Unsplash/Joel Mott

Váhy

Priprav sa počas nastávajúcich dní na veľkú silu a odhodlanie, ktoré ti dodá planéta Mars. V práci po náročnej prvej časti roka nájdeš opäť radosť a dobrú náladu. Aj v oblasti pocitov bude šťastie stáť na tvojej strane. Venuša chráni tvoj partnerský život a dodáva ti navyše veľmi veľa vášne. Užívaj si tieto chvíle naplno, patria ti.

Na šťastné dni sa priprav počas štvrtka a piatku.

Škorpión

Tento septembrový týždeň sa pre teba začne veľmi dobre. Šťastie bude stáť na tvojej strane a to predovšetkým v oblasti práce, kde budeš veľmi spokojná. Planéta Merkúr je pripravená poskytnúť ti nové príležitosti a stretnutia, na ktoré len tak ľahko nezabudneš. Venuša sa však nachádza v nepriaznivej pozícii, v láske preto môžeš v strede týždňa pocítiť viac napätia.

Tvoje šťastné dni prídu počas pondelka, utorka a stredy.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop