Pred nami je opäť nový týždeň, ktorý prinesie niektorým zmeny, ale aj veľa krásnych chvíľ vo dvojici. Týždenný horoskop však  upozorňuje na nervozitu, ktorú pomôže odbúrať meditácia. Prečítaj si, čo čaká najbližšie dni teba.

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Tento týždeň sa na teba začne opäť usmievať Venuša a prinesie ti veľa šťastia v mnohých smeroch. Dnešná doba ponúka málo priateľov, ktorí skutočne stoja za to, preto venuj svoj čas tým, ktorí si ho zaslúžia.

V práci to budeš mať náročnejšie a je možné, že práve kvôli jej množstvu nebude priestor na súkromné záležitosti. Nezabúdaj si však dopriať aj oddych, pokoj a chvíle len pre seba.

Medzi tvoje šťastné dni bude patriť streda a štvrtok.

Býk

Vo vzduchu je romantika, ktorá ťa bude týmto týždňom sprevádzať. Na vzostupe je totižto láska, vďaka ktorej budeš so svojou polovičkou na rovnakej vlnovej dĺžke.

Venuj týmto chvíľam čo najviac času a pestujte tak obaja váš vzťah. Týždenný horoskop hovorí, že nebudú k tomu potrebné ani plány, nezabudnuteľné spomienky vám môžu priniesť aj všedné dni. Potrápiť ťa môže jarná únava.

Obzvlášť šťastné dni očakávaj v piatoksobotu.

Drobnosti vo vzťahu
zdroj: Instagram/dirtybootsandmessyhair

Blíženci

Najbližšie dni budeš z nejakých udalostí frustrovaná a to môže mať vplyv na prácu i súkromie. Je taktiež možné, že v rodine dôjde k nepríjemným udalostiam, ktoré vyvolajú hádku a kontroverzné diskusie.

Tie tvoju nervozitu len zintenzívnia. Pokiaľ však budeš viac trpezlivá, táto búrka prejde a cítiť sa môžeš omnoho lepšie. Pozor si však daj aj naďalej na domýšľavosť. Tvoja myseľ sa poteší meditácii.

Najšťastnejším dňom bude nedeľa.

Rak

Horoskop hovorí, že prichádza veľmi dobré obdobie, čo sa lásky týka. Pokiaľ si vo vzťahu, bude napredovať správnym smerom. Je možné, že tieto chvíle budú slúžiť ako základ na vytvorenie niečoho dôležitého v budúcnosti.

Tie, ktoré mali v posledných týždňoch nejaké konflikty s partnerom, prichádza konečne šanca na kompromis. Pozor si dávaj na nádchu, môže ju spôsobiť aj alergia.

Medzi šťastné dni bude patriť utorokštvrtok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy