Lev

Počas tohto týždňa si dávaj väčší pozor na to, aby si sa zbytočne nerozčuľovala a nezvyšovala hlas na svojich blízkych. Je možné, že vo svojom vnútri máš veľa hnevu alebo cítiš nejakú krivdu, no svojim správaním budeš riskovať, že si hnev vybiješ na tých nevinných.

Skús sa zameriavať na veci, ktoré ti zaženú tieto pocity na iné miesto. Ak si ešte nikdy nerelaxovala prostredníctvom hudby, určite to skús.

Lepšie dni prídu v stredu, štvrtoknedeľu.

Panna

Je možné, že v tvojom súkromí bude vládnuť akási netolerancia, ktorú spôsobí mnoho nevyriešených situácií z rôznych oblastí tvojho života. To ťa rozčúli zrejme najviac.

Výsledky sú tými, ktoré chceš okamžite a nemieniš sa už naďalej podriaďovať pohodliu iných. Týždenný horoskop hovorí, že čím skôr tieto záležitosti vyriešiš, tým skôr sa budeš môcť vrátiť do bežného a každodenného života.

Nervózne dni budú najviac počas pondelkautorka, lepšie počas víkendu.

zdroj: Pexels/Moose Photos

Váhy

Máš pred sebou horko-sladký týždeň. Budeš sa zaoberať mnohými problémami v práci i doma, no vďaka podpore Mesiaca si s tým poradíš. Môžeš však byť o čosi menej optimistická a v niektorých veciach aj rezignovať.

V takýchto situáciách niekedy nepomáha nič, len zachovať pokoj a rozvahu. Aj také dni sú v našom živote, nemala by si však zabúdať, že po každej búrke vyjde slnko. Potrápiť ťa môžu väčšie bolesti hlavy.

Šťastným dňom bude v tvojom prípade nedeľa.

Škorpión

Niektoré veci nemá niekedy význam dookola riešiť a zaoberať sa nimi, často pomôže ich jednoducho predýchať. Také obdobie čaká aj teba. Dávaj si však pozor, pretože v aktuálnej situácii si nemôžeš dovoliť akékoľvek prešľapy.

Svoje emócie drž na uzde a vyhni sa zbytočným hádkam. K svojim cieľom postupuj s pokojom a odhodlaním, postupne krok po kroku. Všetko je v tvojich rukách. Psychickú podporu nájdeš v meditácii.

Šťastnejšie dni prídu počas piatku a soboty.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy