Strelec

V týchto najbližších dňoch si nabitá veľmi pozitívnou energiou. Je možné, že sa ti budú z viacerých strán naskytovať situácie, z ktorých práve táto energia bude prúdiť a ty môžeš riskovať, že sa môžeš v niektorých obmedzovať.

Je na tebe, akým spôsobom to využiješ, avšak nezabúdaj na svoje hobby. Práve tie sa postarajú o vytvorenie výnimočných chvíľ s tými, na ktorých ti záleží. Tvoje telo potrebuje pohyb. Je totižto veľmi dôležitý aj pre zdravie.

Šťastné dni prídu v streduštvrtok.

Kozorožec

Vo viacerých aspektoch tvojho života je v týchto dňoch veľa neistoty, preto by si to mala využiť na ich objasnenie. Nastal čas sadnúť si za stôl a vyčistiť hlavu od vecí, ktoré ťa trápia. Horoskop hovorí, že je potrebné prijať aj isté rozhodnutia, pretože už nie je priestor na pochybnosti.

Pozor si však dávaj na agresívne diskusie, mohli by na pracovnom poli, ale i vo vzťahu urobiť nejakú trhlinu. Potrápiť ťa môže dýchacie ústrojenstvo, dopraj si každý večer šálku dobrého bylinkového čaju.

Priaznivé dni môžeš očakávať v piatoksobotu.

Pocit viny
zdroj: Unsplash/ Aleksandra Sapozhnikova

Vodnár

Prichádzajú k tebe tento týždeň nejaké zmeny. Je možné, že si sa doposiaľ nechávala viesť túžbami iných a to ťa miestami akoby unášalo prúdom. Už nejaký čas pociťuješ, že je potrebné prevziať kontrolu a zmeniť smer podľa seba.

Využi preto naplno pozitívnu polohu, ktorú máš v sebe a urob prvý krok, ktorým sa ti zároveň otvorí v mnohom veľa zaujímavých ciest. Pozor si dávaj na tráviace problémy.

Tvoje šťastné dni budú stredaštvrtok.

Ryby

Optimizmus je tým, ktorý ťa bude počas najbližších dní sprevádzať. Podpora hviezd ti bude poskytnutá takmer v každom smere tvojho života. Nastal čas, aby si bola odvážna a začala riskovať. Môžeš uzatvoriť niektoré veľmi dôležité a nedoriešené veci.

Pozor si však dávaj na to, aby si nezanedbávala tých, ktorí ťa majú radi. Čas pre partnera a rodinu je dôležitý, na to nezabúdaj. Vitamíny tvoje telo veľmi potrebuje, dopraj si ich v podobe ovocia a zeleniny.

Šťastné dni ťa čakajú v piatok, sobotunedeľu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy