žena

Strelec

Týždenný horoskop hovorí o dvoch nie najlepších správach. Prvou z nich je planéta Venuša, ktorá vstúpi od piatku do opozície voči tvojmu znameniu, čo prinesie napätie a konflikty do tvojho milostného života. Počnúc nedeľou vstúpi do opozície aj Jupiter, čím pre teba začne pomerne komplikované obdobie. Na svojej kariérnej ceste sa môžeš stretnúť s niekoľkými ďalšími prekážkami alebo spomaleniami.

Šťastný deň očakávaj v utorok.

Kozorožec

Priprav sa na to, že až do nedele bude planéta Jupiter žiariť v „priateľskom“ znamení Býka. Ak si ešte nedostala dobré správy alebo neuzavrela dôležitú dohodu, tento týždeň môže konečne prísť ten správny čas. Venuša bude tiež priaznivá až do piatku, čo ti prinesie dobré vibrácie v oblasti pocitov. O super šťastnú konjunkciu sa postará Mesiac v nedeľu.

Medzi tvoje šťastné dni patrí streda, piatok a nedeľa.

Máš krásny život
zdroj: Unsplash/Joey Nicotra

Vodnár

Tento týždeň bude planéta Venuša konečne opäť aktívna vo tvoj prospech a prestane brániť tvojmu životu vo dvojici. Posledné obdobie bolo plné nedorozumení s partnerom, no teraz sa konečne medzi vás dvoch vráti dialóg a vzájomné porozumenie. Aj na profesionálnej úrovni začne pre teba veľmi šťastné obdobie. Od nedele ti Jupiter pomôže pri realizácii tvojich projektov.

Tvoje šťastné dni sú utorok, piatok a nedeľa.

Ryby

Tento týždeň sa ti Venuša a Jupiter otočia chrbtom. Začne tak pre teba komplikované obdobie ako v profesionálnom, tak aj vo vzťahovom živote. Od piatku môžu byť dôvody na konflikt s partnerom alebo napätie, ktoré už dlho drieme. Od nedele navyše Jupiter vstúpi do „nepriateľského“ znamenia Blížencov a môže ti priniesť ďalšie ťažkosti na tvojej ceste k osobnému naplneniu. Neboj, zvládneš to.

Šťastný deň je pre teba pondelok.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop