žena

Pred nami je ďalší júnový týždeň, ktorý sa bude niesť vo viac i menej priaznivom duchu. Týždenný horoskop hovorí, že niektoré znamenia sa môžu tešiť na lásku a úspechy, iné zas musia byť v týchto oblastiach viac opatrné. Čo prinesú najbližšie dni práve tebe?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Počas tohto predposledného júnového týždňa vykonajú dve planéty nepriaznivý tranzit pre tvoje znamenie. Pôjde o Venušu a Merkúr. Očakávaj ako v láske, tak aj v práci prekážky. Pozor si dávaj na nervózne dni, ktoré ťa čakajú počas víkendu. Mesiac bude v tomto čase nepriaznivý  a nedávna diskusia s partnerom sa môže zmeniť na poriadnu hádku.

Tvoj šťastný deň je piatok.

Býk

Týždenný horoskop hovorí, že planéta lásky Venuša a rovnako aj Merkúr budú počas najbližších dní aktívne vo tvoj prospech. Aj napriek tomu, že o iskierky lásky nebola v poslednom období núdza, teraz je plameň vášne pripravený rozhorieť sa ešte viac. Teš sa na veľmi horúce chvíle. Dobré správy by mohli prísť aj do práce, a to v druhej časti týždňa. Pozor si však musíš dať na Mesiac v opozícii počas pondelka, utorka a stredy.

Šťastný deň očakávaj v nedeľu.

Láska
zdroj: Pexels/Fred Souza

Blíženci

Tento týždeň opustia tri planéty tvoje znamenie. Pôjde o Venušu, Slnko a Merkúr. Vstúpia totižto do znamenia Raka. Naďalej však môžeš počítať s podporou planéty Jupiter, ktorá ti až do konca roka pomôže dosiahnuť dôležitý cieľ. V pracovnej oblasti sa priprav na nové nápady a spolupráce. Opatrnosť sa vyžaduje pri diskusiách v rodine alebo s partnerom počas štvrtka a piatku.

Tvoj šťastný deň je pondelok.

Rak

Do tvojho znamenia vstupujú tri planéty a sú pripravené priniesť ti veľa krásnych a nových správ do každej oblasti. Teš sa na všetko pozitívne, čo ti Slnko, Venuša a Merkúr doprajú. Staneš sa pre hviezdy obľúbenou a po trochu komplikovanej prvej časti roka sa ti konečne podarí viacero vecí naraz. Chýbať nebudú ani krásne emócie. Väčší pozor si dávaj počas víkendu, kedy bude Mesiac v opozícii.

Tvojím šťastným dňom je utorok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop