žena

Lev

Tento týždeň vstúpia planéty Venuša a Merkúr do opozície voči tvojmu znameniu. Týždenný horoskop hovorí, že to nebude pre teba ľahké obdobie, a to predovšetkým v oblasti citov. Pokiaľ si vo vzťahu, objaviť sa môže dlho spiace napätie a v extrémnych prípadoch môže viesť k vážnym problémom. Únavu budeš pociťovať aj v práci, kde sú možné chvíle istého zablokovania. Šťastný Mesiac ti bude svietiť počas víkendu.

Medzi tvoje šťastné dni patria tie víkendové.

Panna

Tvoj týždeň začne vyslovene nervóznym pondelkom. Postará sa o to Mesiac v opozícii. Šťastnejší však bude vo štvrtok a piatok, kedy sa budeš cítiť veľmi dobre, predovšetkým v oblasti vzťahov. V práci očakávaj dobré správy. Podporu získaš aj od Jupitera, ktorý ťa podporí a pomôže zrealizovať dôležité projekty. Saturn v opozícii ťa šetriť nebude, priniesť ti môže nejaké prekážky.

Šťastné dni sú pre teba štvrtok a piatok.

zdroj: Pexels/Rosivan Morais

Váhy

Planéty Venuša a Mars sú tento týždeň konečne aktívne vo tvoj prospech. Je možné, že viaceré zažili vyslovene vyčerpávajúci január a prvú časť februára, no o veľké zadosťučinenie, najmä v oblasti pocitov, teraz nebude núdza. Každá, ktorá prežila chvíľu krízy so svojím partnerom, znovu objaví vzájomné porozumenie a vyrovnanosť vo vzťahovom živote. Aj Mars sľubuje pekné obnovenie energie.

Tvoje šťastné dni sú utorok a piatok.

Škorpión

Počas tohto februárového týždňa musíš očakávať veľa stresu a bolesti. Postarajú sa o to planéty Venuša a Mars. Veľkú pozornosť venuj štvrtku a piatku, kedy bude aj Mesiac v opozícii voči tvojmu znameniu. Počas týchto dní sa môžeš cítiť na dne. Šťastnejší je pre teba pondelok, kedy Mesiac bude pre tvoje znamenie omnoho krajší a priaznivejší.

Šťastný deň očakávaj v pondelok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop