žena v repke

Strelec

Týždenný horoskop hovorí, že na svojej strane máš Venušu, a preto sa môžeš oddávať vášni a taktiež nadväzovať nové známosti. Navyše ti prajú i samotné hviezdy, preto niet na čo čakať.

Pokiaľ si zadaná a zaneprázdňuje ťa práca, skús si ju nejak rozložiť, aby si mohla venovať svoj čas aj partnerovi, ktorý by bol tak rád s tebou. Na pracovisku nemáš jasné predstavy, preto by mohlo dôjsť v tomto smere na kontroverzné diskusie. Môžeš sa posnažiť rebelovať, avšak rob to opatrne.

Tvojimi šťastnými dňami budú štvrtok a piatok.

Kozorožec

Si pracovne vyťažená a aj to je dôvodom, prečo málo pozornosti venuješ láske. Mysli viac na svoju budúcnosť. Čo sa však vášne týka, utorok bude pre túto sféru veľmi dôležitým dňom.

V práci patríš medzi silné a odhodlané osobnosti a máš navyše aj veľa zaujímavých nápadov. Mesiac je na tvojej strane, preto môžeš svojim projektom ponechať voľnú ruku a to predovšetkým vtedy, ak pracuješ na vlastnom biznise.

Šťastné dni očakávaj v utorok a stredu.

Silné ženy
zdroj: Unsplash/Brooke Cagle

Vodnár

V láske by si mala zachovať pokoj, pretože Venuša je v opozícii a ty si navyše aj trochu rozrušená. Najlepšie urobíš, ak budeš opatrná, inak riskuješ, že pokazíš príbeh lásky, v ktorom sa nachádzaš.

Je možné, že sa obávaš ublíženia a zopakuje sa ti minulosť. V práci môžeš dostať zaujímavú ponuku, no je možné, že ju neprijmeš, nakoľko potrebuješ aj v tomto smere zmeniť svoj život. Zostaň pokojná a trpezlivá, niektoré veci chcú svoj čas.

Tvoje šťastné dni prídu cez víkend.

Ryby

Nechaj sa milovať a rovnako ponechaj priestor aj krásnym emóciám. Pokiaľ si single, tak obzvlášť, pretože o nové stretnutia nie je núdza. Z profesionálneho hľadiska sa môžeš tešiť na priazeň hviezd, a preto budeš aj pozitívne nastavená.

Niektoré sa môžu popasovať s finančnými problémami, no v tomto prípade bude mnoho záležať od tvojej vôle. Nezabúdaj, kde je vôľa, tam je cesta a platí obzvlášť v tvojom prípade.

Medzi tvoj šťastný deň patrí štvrtok.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop