vianoce

Vianočné sviatky sú k nám čoraz viac bližšie a mnohé z nás sa už nevedia dočkať tej krásnej, očarujúcej a nezabudnuteľnej atmosféry, na ktorú sa každým rokom tešia. Sú medzi nami také znamenia, ktoré tieto sviatky nemajú v obľube, no nájdu sa aj tie, ktoré ich priam zbožňujú. Patríš k nim aj ty?

Znamenia, ktoré milujú Vianoce

Baran

Osoby tohto znamenia považujú Vianoce za čas, kedy konečne spomalia a užívajú si život presne taký, aký je. S veľkou radosťou navštevujú svoje rodiny a najbližších priateľov, na ktorých im záleží. To je presne tým, čo robí ich vianočné sviatky zakaždým krajšími.

Rak

Vianoce znamenajú pre Rakov veľmi veľa. Niet nad čas strávený s rodinou a blízkymi, ktorých v tomto období uprednostňujú veľmi intenzívne. Stretnutia a večierky s ľuďmi, ktorých milujú, sú pre nich  dôležité, pretože v tomto čase môžu zdieľať omnoho viac spoločne strávených a čarovných chvíľ.

Ako sa nehádať
zdroj: Pexels/Nicole Michalou

Lev

Vianočná atmosféra je niečo, čo tieto bytosti nesmierne vzrušuje. Dokážu si plánovať dokonca aj svoj vianočný outfit, z ktorého sa tešia ako málokto. K tomuto obdobiu patrí účasť na večierkoch a slávnostiach. Veľmi radi si tiež pochutnávajú na vianočných dobrotách.

Strelec

Aj pre Strelcov sú Vianoce obľúbeným obdobím roka. Pretože sú milovníkmi cestovania, ktoré si vychutnávajú počas celého roka, čas, strávený s blízkymi je pre nich nesmierne dôležitý práve v tomto čase. Okrem iného zbožňujú túto sviatočnú atmosféru.

Vodnár

Vodnári veľmi radi vkladajú svoj kreatívny štýl a talent do výroby darčekov pre tých, na ktorých im najviac záleží. Svojimi originálnymi nápadmi im dokážu odovzdať tie najláskavejšie gestá, no ešte viac sa odkážu potešiť, ak ľudí tieto dary úprimne potešia. Nie je tajomstvom, že ich aj radi dostávajú. Najväčší úsmev a radosť vyžarujú práve počas Vianoc.

V prípade, že by si sa rada dozvedela, ktoré znamenia zverokruhu nemajú vianočné sviatky v obľube, nájdeš ich v tomto našom článku

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy