Pexels/Dziana Hasanbekava

Už si sa mohla dozvedieť o tom, koľko milovania majú znamenia radi, no aj to, aké sú ich obľúbené a ideálne polohy v spálni. Dnes však zistíš, v akom veku spoznajú jednotlivé znamenia svoju osudovú polovičku – manžela, či manželku.

Baran

Osudový vek, kedy spoznáš svojho manžela je 29 rokov. Dovtedy si ešte môžeš užívať, no nesmieš zabudnúť na to, aby si bola zodpovedná a vedela sa pri chybe ospravedlniť.

Býk

Spoznáš svojho manžela už vo veku 22 rokov. Si vyspelá, preto si ťa rýchlo nájde. Svadbu však nemusíte uponáhľať, najprv sa dobre spoznajte a vytvorte si medzi sebou dôveru.

Blíženci

Svojho manžela stretneš vtedy, keď budeš mať 30 rokov. Skôr by si ho ani nechcela, pretože neznášaš nudu a stereotyp. Musíš zažiť veľa dobrodružstva predtým, než s niekým začneš vážny vzťah.

Rak

Tvoj osudový vek je 20 rokov. Túžiš po svadbe a dieťati už od detstva, preto sa ponáhľaš. Tešíš sa, že budeš mať mladého manžela, a že budeš ty mladou manželkou.

Lev

Ideálny vek, kedy spoznáš svojho vyvoleného je 25 rokov. Máš svoje štandardy, preto sa môže mnohým zdať, že si nikdy muža nenájdeš. Avšak, podarí sa ti to rýchlejšie, než by si sama čakala.

Panna

Svojho manžela budeš poznať vtedy, keď budeš mať po tridsiatke. Všetko, čo v živote robíš, je dôležité, preto sa nikam neponáhľaš. Vieš, že keď budeš mať viac, než tridsať rokov, urobíš správne.

Váhy

Na svojho vyvoleného si počkáš do oslavy 29 narodenín. Si impulzívna, a tak ti pár vzťahov nevyjde, no tento bude tvoj konečný a osudový. Poriadne si ho stráž, inak sa môže stať, že by si to rozmyslel.

Škorpión

Svojho manžela spoznáš vtedy, keď budeš mať 27 rokov. Si vášnivá, rada sa miluješ, taktiež si prežila pár búrlivých období, no v tomto veku to už bude za tebou. Je čas usadiť sa.

Kozorožec

V polovici dvadsiatky budeš poznať muža, za ktorého sa vydáš. Budeš dospelá, pracujúca a ambiciózna žena, ktorá bude vedieť, čo v živote chce. Vieš, že to bude stáť za to.

Strelec

Ty ho môžeš spoznať kedykoľvek po 26. Máš úžasný zmysel pre intuíciu, preto budeš vedieť, ktorý muž sa stane tvojím manželom oveľa skôr, než sa ti prihovorí. So vzťahom súhlas, pretože to bude to najlepšie v tvojom živote.

Vodnár

Ty sa vôbec nikam neponáhľaš. Vážne záväzky ťa desia, preto svojho manžela spoznáš až vtedy, keď budeš mať okolo 30 či 40 rokov. Skôr nie, pretože budú v tvojom živote prednejšie veci.

Ryby

Ideálny vek na manžela je 28 rokov. Viac nemusíš čakať, pretože aj tak nič lepšie už nepríde. Ako manželka sa budeš cítiť dobre a stále sviežo. Všetko si však poriadne naplánuj a uži.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy