Influenceri Operenecholec a Milan wtf
Instagram/operenecholec/milanwtf

Trápia ťa problémy v oblasti vzťahov? Môžu ti ich pomôcť vyriešiť obľúbení influenceri, ktorí majú veľkú novinku. V spolupráci s Odzadu.sk vytvorili podcast s názvom „Bez lásky“. Prvá časť už bola zverejnená na Apple Music, Spotify a YouTube. Zapojiť do diskusie sa môžeš aj ty prostredníctvom Instagramu či komentárov na sociálnych sieťach. 

Obľúbení influenceri majú novinku

Influenceri Alexandra Molnárová – ktorú zrejme viac poznáš pod používateľským menom @operenecholec – a Milan Švingál alias @milanwtf pre fanúšikov majú obrovskú novinku. V spolupráci s Odzadu.sk pravidelne budú viesť podcast Bez lásky. Riešiť v ňom budú vzťahy a bežné záležitosti, ktoré ľudí trápia v partnerstvách.

Fanúšikovia influencerku na Instagrame žiadali práve o tento typ relácie s Milanom. „Vy sa budete tešiť, lebo čo ste odo mňa veľa, veľa pýtali, bola poradňa s Milanom,“ prihovorila sa fanúšikom pred časom vo svojich stories na sociálnej sieti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Na čo sa môžeš tešiť?

Milan a Saška v prvej epizóde rozoberajú tému: „Som šťastnejšia odkedy som … “ Sledovatelia im spísali svoje postrehy a bežné problémy, ktoré ich trápia. Moderátori v podcaste teda diskutujú a komentujú každý príbeh. Tiež fanúšikom dávajú rady týkajúce sa práve vzťahov a lásky alebo bežných záležitostí v ich životoch. Je to akási poradňa a jej súčasťou môžeš byť aj ty.

Milan a Saška hovoria aj o svojich problémoch a skutočnostiach, ktoré v životoch neobchádzajú ani ich. V prvej epizóde podcastu sa dozvieš, ako znášajú kritiku a že z hejterov si nič nerobia. A ver tomu, že ich objektívne pohľady na jednotlivé problematiky ti zmenia názory na niektoré situácie. Prvú časť tejto relácie nájdeš po kliknutí SEM.

Ako sme už spomínali, nezabudni, že sa môžeš zapojiť do diskusie podcastu Bez názvu na sociálnych sieťach. A tak bude viac než pravdepodobné, že sa do éteru v druhej epizóde dostane aj tvoj problém. Známi slovenskí influenceri Milan a Saška ti ho pomôžu vyriešiť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Molnárová (@operenecholec)

Téma sa vyberá podľa aktuálnych trendov, problémov, ktoré ľudia najčastejšie zažívajú vo vzťahoch a bežnom živote. Sleduj však aj instagramové profily Milana a Sašky, pretože na výber témy môžu využiť aj ankety na svojich sociálnych sieťach.

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News