Netflix
Instagram/briannehowey/emilyinparis/wednesdaynetflix

Hviezda obľúbeného seriálu na streamovacej platforme Netflix porodila svoje prvé bábätko. Brianne Howey, ktorá hrá matku dvoch detí v seriáli Ginna a Gerogia, sa pred pár dňami v skutočnosti stala novopečenou maminou. Záber po pôrode zverejnila na svojom Instagrame

Ak ju nepoznáš podľa vlastného mena, možno ju spoznáš ako Georgiu Millerovú zo seriálu Ginny a Georgia. Na platforme Netflix sa tento počin stal veľmi obľúbeným a v súčasnosti sa už pracuje na jeho ďalšej sérii.

Brianne si však okrem toho zahrala aj vo filmoch Vzťah v trojici, Viral, Šéfovia na zabitie či Veľká párty. Známa ti môže byť aj zo seriálov Exorcista, Batwoman či I Live With Models.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Brianne Howey (@briannehowey)

Hviezda platformy Netflix porodila

34-ročná herečka oznámila svoje tehotenstvo vo vysokom štádiu, na konci marca. Už bolo teda jasné, že bruško sa jej darilo schovávať poriadne dlho a že čoskoro porodí. Stalo sa tak práve pred niekoľkými dňami.

Brianne Howey porodila svoje prvé bábätko manželovi Mattovi Zieringovi.  A pred 4 dňami na Instagrame zverejnila aj fotku z pôrodnice. Neprezradila však, či ide o chlapčeka alebo dievčatko. Pod rozkošnú fotku, kde drží svoje bábätko v náručí napísala len: „Celý môj svet je teraz oveľa sladší. A menší. Vitaj moja malá láska.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Brianne Howey (@briannehowey)

Pod týmto príspevkom sa takmer ihneď objavili komentáre s gratuláciami. Ako prvá dokonca svojej seriálovej mame zablahoželala Antonia Gentry, ktorá v seriáli hrá jej dcéru Ginny. K nej sa potom pridali aj ďalšie herecké hviezdy. K blahoželaniam sa ale pripájame aj my.

Zdroj: Instagram/briannehowey

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News