Žena a muž na pláži
instagram/lostitalianos

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Slová im nestačia, chcú skutky. Chcú jasné dôkazy lásky, že partnerovi skutočne záleží na ich vzťahu. Pokiaľ tomu tak nie je, prichádza pohroma a nemajú problém sa vydať vlastnou cestou. Áno, aj takouto vlastnosťou oplývajú niektoré znamenia zverokruhu. Patríš sem aj ty?

Ak sa na to pozrieme z pohľadu, že zo slov sa nežije a skutky prezrádzajú omnoho viac, potom áno, je to správny prístup. Avšak, nikdy to netreba preháňať a vyžadovať aj to, čo už zachádza za hranice. Poďme si predstaviť znamenia, o ktorých bude dnes reč.

Rak

Človek narodený ako Rak nosí v sebe lásku. Práve medziľudské vzťahy mu dávajú zmysel a chuť žiť. Lenže od svojej polovičky očakáva, že láska nebude len v rámci slov. Vzťah je pre neho plnohodnotný len vtedy, keď sa ich partner činí. Skutky, skutky a opäť skutky. To je pre neho skutočný dôkaz lásky. Zároveň je však Rak otrokom lásky. Je pre neho akousi potrebou, ktorú nemá vždy pod kontrolou.

Blíženci

Blíženci nedokážu žiť bez lásky, no ani s hocijakou. Partnera si vyberajú dôkladne a musí spĺňať určité podmienky, ktoré si stanovili. Jednou z nich je, že bez častých dôkazov lásky to nejde. Potrebujú vidieť, že partner ich naozaj miluje. Slová pre nich nemajú až takú hodnotu, ako skutky a priame dôkazy. Pokiaľ to nedostávajú, vedia sa rozhodnúť žiť aj sólo.

Škorpión

Na tomto znamení je úžasné, že dokáže maximálne milovať. Ak sa rozhodne pre niekoho, miluje ho celým srdcom, čo však dáva patrične aj najavo. Lenže to isté očakáva aj od druhej strany. Potrebuje vedieť, že podobne na tom je aj druhá strana. Slovo „milujem ťa“ mu nestačí. Najradšej by chcel dennodenné dôkazy lásky od partnera. Ale je to naozaj tak nutné?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy