Pozor, nemýľme si dominanciu a skutočnú vnútornú silu. To, že niekto si vie niekoho podmaniť ešte neznamená, že je silným aj vo vnútri. Len malá hŕstka ľudí sa môže pochváliť, že disponuje vnútornou silou. A väčšinou sú to takí ľudia, o ktorých by sme to nepovedali, pretože nie sú centrom pozornosti.

Nosia v sebe niečo silné. Keď ich daná osoba spozná, vtedy zistí, že by ten poklad chcel vlastniť tiež. Ak ťa zaujíma, ktoré znamenia sem patria spomedzi všetkých najviac, nech sa páči. TOTO sú oni. Našla si sa v týchto riadkoch aj ty?

Strelec

Azda jediné znamenie zverokruhu, ktoré nepozná, čo sú to predsudky. Na každého sa pozerá tak, akým v skutočnosti je. Nehľadí na to, kto odkiaľ pochádza, akú mal minulosť a tak ďalej. Nič ho nevyvedie z miery a problémom čelí s chladnou hlavou. Nikdy nenechá nič nevyriešené. Ak si so Strelcom v spoločnosti, určite sa zhodneme, že z neho vyžaruje maximálny pokoj a sila. V mnohom ti vie poradiť.

Rak

Svoje šťastie našiel vo svojom vnútri. Našiel jednoducho pokoj a pohodu v sebe, čo z neho robí veľmi vyrovnané znamenie. Rak je taktiež veľmi obetavý a plný lásky. Nemyslí len na seba a svoje potreby, jeho šťastím je šťastie jeho milovaných. Nezáleží mu na materiálnych pôžitkoch, oveľa viac mu záleží, ako sa cítiš ty a čo potrebuješ. Život mu sprevádza úsmev a optimizmus. Nikdy sa neporovnáva s ostatnými. Vie, že je jedinečný, aj keď má svoje nedokonalosti a to ho robí tak silným.

Vodnár

Toto znamenie nestráca hlavu a aj stres je na neho krátky. Vskutku je veľmi vynaliezavý a vie si poradiť aj v tej najkomplikovanejšej situácii. Jeho originalitou ťa rozhodne uchváti. Rovnako tak Vodnár toleruje mnoho a má pochopenie i pre také veci, ktoré zrovna nepatria medzi tie pozitívne. Snaží sa hľadať vo všetkom a každom to dobré.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.