Unsplash/Taisiia Stupak

Možno si si aj už niekedy položila otázku, ako vyzerá, ako sa práva skutočne zamilovaný muž. Iste, každý je iný, už len z toho dôvodu, že všetci sme tak rôznorodí a máme iné vnímanie sveta, ale niečo predsa máme spoločné.

Keď ľúbime, toto sa v nás jednoducho nezaprie. Pretože len skutočný záujem dokáže vyvolať to, čo ti nižšie v článku pekne krásne rozpíšeme. Pokiaľ ani v jednej veci sa nenašiel tvoja polovička, niečo nie je v poriadku a mala by si určite zbystriť pozornosť!

Ak sa muž bojí preukázať city nehovoriac v prítomnosti jeho kamarátov či rodiny, veľký záujem o teba zrejme nemá. Skutočne zaľúbený chlap sa nebojí zakričať do celého sveta, že ťa miluje a že ty si jeho žena života. Pokiaľ sa za lásku, nazvime to, hanbí, jeho úmysly nie sú tak čisté, ako by si si želala.

Veď opýtaj sa seba samej, prečo mám tajiť, že niekoho milujem? Rovnako tak vidí v tebe krásnu ženu, nech máš na sebe čokoľvek. Pretože mu nejde len o fyzickú príťažlivosť. Vidí v tebe niečo viac. Hĺbku, dušu, osobnosť… Je príliš citlivý na to, ako vyzeráš? Všíma si viacmenej len tvoje telo? Dievča, vonkajšia krása nemá hrať významnú rolu vo vašom vzťahu. A to skutočne zaľúbený muž vie!

Zamilovaný muž bojuje každý deň o teba a tvoju lásku, pretože vie, že nie si samozrejmosť. Vychutnáva si každú voľnú minútu, ktorú môže s tebou stráviť, akoby to mala byť vaša posledná. Chce, aby ste sa spoločne obaja rozvíjali a napredovali.

Nepoužíva slovíčko JA, ale MY. Plánuje si s tebou budúcnosť. A to najkrajšie na tom je, že ťa berie presne takú, aká v skutočnosti si. Nevyžaduje od teba, aby si sa pre neho menila. Miluje ťa nedokonalú a s chybami, ktoré máš. Si pre neho jediná a žiadne iné ženy mu nedokážu poblázniť hlavu, pretože len tebe dal jeho srdce.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating