Spomínaš si ešte na štvrtú sériu Farmy, ktorá sa odohrala v roku 2013? Víťazom sa stal pracovitý Pavol Styk, prezývaný Paco, ktorý bojoval o výhru kvôli tomu, aby mohol pomôcť ťažko chorému otcovi. Do oka mu padla farmárka Veronika Pavlíková. V tom čase mal on 20 rokov a ona bola o rok mladšia.

Veľakrát sa stane, že lásky, ktoré vzniknú na statku, v reálnom živote nevydržia. To však nie je prípad tejto dvojice. Ešte stále tvoria pár, ba čo viac – sú už manželia.

Pripomeň si, akí boli Paco a Veronika v reality šou

Veronika na svojom instagramovom profile zdieľala ich spoločnú fotku, na ktorej majú obaja s Paľom v nosičoch bábätká. Manželia Stykovci pred svetom a fanúšikmi tajili, že čakajú dvojičky. Nenájdeš u nej žiadne snímky, ktoré by zachytávali jej tehotenstvo. Pochválila sa až po tom, ako sa chlapčekovia narodili.

Už na Farme patrili obaja skôr k skromným, pracovitým a svedomitým ľuďom a aj to je asi dôvod, prečo si tak rozumejú. Tie najkrajšie chvíle si nechávajú len pre seba a pre svojich najbližších. Každopádne im k dvojnásobnému prírastku do rodiny blahoželáme. 🙂

Veronika a Paco sú dvojnásobní rodičia

Takto vyzeral ich doterajší spoločný život vo dvojici

Zdroj: Instagram/veroo_life

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.