instagram.com/sweetladylollipop

Jedna z najznámejších slovenských blogeriek je už konečne vydatou pani! Ivana Petrušová, ktorú určite poznáš vďaka blogu Sweet Lady Lollipop, si v pondelok 14. septembra povedala svoje ÁNO s dlhoročným priateľom Petrom.

Viacerých zaskočil výber svadobného dňa. Ak Ivanku sleduješ už dlhší čas, určite ti neunikli jej problémy, s ktorými sa kvôli svadbe musela vysporiadať. Kedysi túžila po svadbe v stodole, no miesto, ktoré mala vybraté, jej zrušili. Potom prišli problémy s koronavírusom, a tak ani ona sama nevedela, či sa svojho svadobného dňa dočká.

No dočkala sa a svoj svadobný deň si užíva v Trenčianskych Tepliciach. No trochu skôr, než chcela. Keď hľadala náhradný termín svojej svadby, výber padol práve na 14. septembra. Tento deň je pre ňu a pre Petra výnimočný, pretože presne pred siedmimi rokmi sa prvýkrát stretli. A už dávno neplatí, že svadba by mala byť len v sobotu. Okrem toho, v utorok je sviatok, takže hostia si oddýchnu dostatočne.

25-ročná úspešná blogerka priebeh svadobných príprav poctivo dokumentovala a ešte aj počas svojho veľkého dňa stihla pridávať aktuality do svojich stories. Zverila sa do rúk šikovných profesionálov, vďaka čomu z nej bola naozaj nádherná nevesta s krásnym make-upom a účesom.

Ivanka je známa svojou vášňou k móde, preto všetkých asi najviac zaujímal výber jej svadobných šiat. Ak si čakala niečo netradičné a extravagantné, budeme ťa musieť sklamať. Nevesta vsadila na úplnú jednoduchosť a vyzerala doslova ako princezná. Nádherné jednoduché biele šaty s dlhými rukávmi pekne zvýraznili jej štíhlu postavu a korunka na hlave len podčiarkla jej krásu.

V týchto chvíľach je už z Ivanky vydatá pani a so všetkým sa stíhala podeliť aj na svojom profile. Ak si chceš pozrieť všetky detaily z jej svadobného dňa, určite si choď pozrieť jej stories. My gratulujeme a tešíme sa na oficiálne fotografie! 🙂

zdroj: instagram.com/sweetladylollipop

zdroj: instagram.com/sweetladylollipop

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News