Jedna z najznámejších slovenských blogeriek je už konečne vydatou pani! Ivana Petrušová, ktorú určite poznáš vďaka blogu Sweet Lady Lollipop, si v pondelok 14. septembra povedala svoje ÁNO s dlhoročným priateľom Petrom.

Viacerých zaskočil výber svadobného dňa. Ak Ivanku sleduješ už dlhší čas, určite ti neunikli jej problémy, s ktorými sa kvôli svadbe musela vysporiadať. Kedysi túžila po svadbe v stodole, no miesto, ktoré mala vybraté, jej zrušili. Potom prišli problémy s koronavírusom, a tak ani ona sama nevedela, či sa svojho svadobného dňa dočká.

No dočkala sa a svoj svadobný deň si užíva v Trenčianskych Tepliciach. No trochu skôr, než chcela. Keď hľadala náhradný termín svojej svadby, výber padol práve na 14. septembra. Tento deň je pre ňu a pre Petra výnimočný, pretože presne pred siedmimi rokmi sa prvýkrát stretli. A už dávno neplatí, že svadba by mala byť len v sobotu. Okrem toho, v utorok je sviatok, takže hostia si oddýchnu dostatočne.

View this post on Instagram

Spoločne si budujeme život, ktorý milujeme. ❤❤❤ Keď sme si vyberali miesto svadby, mali sme (v mojich očiach) to šťastie, že sme sa nemuseli viazať na žiadne konkrétne miesto – celá naša rodina je porozlietaná po Slovensku, Rakúsku či Nemecku, takže sme mali vo výbere miesta voľnú ruku. Moja podmienka však bola, aby cestu na svadbu zvládli naši starí rodičia. To znamená, maximálne hodinka od Skalice a hodinka od Bratislavy. Pôvodne sme si vybrali stodolu na Morave, nebola nám však súdená, naše patálie s ňou ste si mohli prečítať vo #weddingstories. 😁🙈🤭 Našťastie sa nám podarilo včas nájsť "náhradu", ktorá je však vo výsledku lepším riešením po všetkých stránkach a ja ďakujem Bohu, že to takto zariadil. ❤ Kursalon v Trenčianskych Tepliciach je priestor, ktorý k nám dokonale pasuje a dokonca perfektne zapadol aj do podmienky vzdialenosti od SI a BA. 👌 Zajtra je deň S a ja sa neviem dočkať. 👰🤵 Prečo pondelok, 14.9.2020? Lebo sme sa tak rozhodli. Tento dátum je pre nás veľmi špeciálny a nesie v sebe symboliku. O tej vám napíšem neskôr. 😚 Okrem toho, v utorok je sviatok, takže si všetci stihnú plnohodnotne oddýchnuť. 🤗 A to, v aký deň je svadba, predsa neurčuje, či budeme naveky šťastní, všakže? 😊 #sweetladylollipop #sweetlovelollipop #silviabrezianska #svadobnetlacoviny #weddinginspo

A post shared by Ivanka Petrušová (@sweetladylollipop) on

25-ročná úspešná blogerka priebeh svadobných príprav poctivo dokumentovala a ešte aj počas svojho veľkého dňa stihla pridávať aktuality do svojich stories. Zverila sa do rúk šikovných profesionálov, vďaka čomu z nej bola naozaj nádherná nevesta s krásnym make-upom a účesom.

Ivanka je známa svojou vášňou k móde, preto všetkých asi najviac zaujímal výber jej svadobných šiat. Ak si čakala niečo netradičné a extravagantné, budeme ťa musieť sklamať. Nevesta vsadila na úplnú jednoduchosť a vyzerala doslova ako princezná. Nádherné jednoduché biele šaty s dlhými rukávmi pekne zvýraznili jej štíhlu postavu a korunka na hlave len podčiarkla jej krásu.

V týchto chvíľach je už z Ivanky vydatá pani a so všetkým sa stíhala podeliť aj na svojom profile. Ak si chceš pozrieť všetky detaily z jej svadobného dňa, určite si choď pozrieť jej stories. My gratulujeme a tešíme sa na oficiálne fotografie! 🙂

zdroj: instagram.com/sweetladylollipop

zdroj: instagram.com/sweetladylollipop

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.