Slovenská fitneska Nikola Weiterová

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vo svojom živote sa rozhodne nenudí. Slovenská fitneska, Nikola Weiterová, si plní svoje sny za veľkou mlákou. Na Instagrame sa pochválila prácou, ktorá ju neskutočne baví a napĺňa. Počas dňa je z nej lekárka, no v noci tancuje v šteklivej šou v Las Vegas.

31-ročná Nikola, ktorá sa venuje fitnesu, je dcérou známeho slovenského speváka Otta Weitera. Už dlhé roky však žije v zahraničí. Za svojím snom odišla konkrétne do Ameriky.

V Las Vegas ju živí tancovanie v nočnom klube (burlesque), kde je hlavnou hviezdou. Pri pohľade na ňu by len málokto tipoval, čomu sa venuje počas dňa.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nikola Weiterova (@nikolaweiterova)

Slovenská fitneska miluje zvieratá

Kráska, ktorú na sociálnej sieti sleduje viac ako 103-tisíc fanúšikov, má za sebou promócie na zdravotníckej škole, kde sa z nej stala veterinárna asistentka. V štúdiu však pokračuje, keďže z nej vďaka tomu môže byť lekárka aj oficiálne.

„Neviem vysvetliť, ako veľmi ma práca so zvieratami robí šťastnou. Počas školských čias som musela pracovať s mnohými druhmi. Nemôžem sa dočkať mojej poslednej sekvencie a triedy,“ napísala brunetka pod najnovší príspevok, ktorý si môžeš pozrieť nižšie.

„Tieto 2 roky boli také intenzívne a môj život sa od základov zmenil. Vidím svetlo na konci tunela a budúcnosť mojich snov je oveľa bližšie,“ dodala.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nikola Weiterova (@nikolaweiterova)

Zdroj: Instagram/nikolaweiterova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News