Instagram/separ__dms, Instagram/dezertkalimusic, Instagram/rytmusking

Hudobné kvízy ťa zjavne bavia, pretože náš nedávny kvíz s textami skladieb Simy a Dominiky Mirgovej zožal veľký úspech. Tento raz si posvietime na mužské osadenstvo, konkrétne na našich troch najúspešnejších a najobľúbenejších raperov.

Ako dobre poznáš piesne od Separa, Kaliho a Rytmusa? Tvojou úlohou bude podľa ukážky z textu priradiť správneho interpreta. Ak si ich fanúšička, nebudeš s tým mať najmenší problém.

"Nikto mi nebude diktovať čo robiť mám. Mám vlastnú hlavu a viem sa o seba postarať sám."

Správne! Nesprávne!

Kali - Nikto

"Po maske vysmátej mi stekajú slzy. Kade chodím tade si robím dlhy. A nikdy v ničom nemôžem a nebudem prvý."

Správne! Nesprávne!

Separ - Slabý kus

"Zjedol som hudbu, na klavíri hrávam do nemoty. Sme hudobníci kerí nechcú chodiť do roboty Neplatím alimenty, decká mám po celom svete."

Správne! Nesprávne!

Rytmus - Cigánsky sen

"Mal to byť príbeh o nás dvoch, dve knihy, spoločný názov. V polke rozprávky zmenila si dej, zabila si ma a poslala k inej."

Správne! Nesprávne!

Kali - Pamätáš

"Sedím na vrchu sveta úplne sám, na moje sídlisko smutne pozerám. Toto som stratil všetko len kvôli vám, zostal som sám."

Správne! Nesprávne!

Rytmus - Sám

"Hudba mu dala tie kľúče od zámku, otvorila sa mu klietka. Nebolo jednoduché stať sa svojím šťastia strojcom, vodcom svojich myšlienok, tým vlkom a ne ovcou."

Potrebný počet správnych odpovedí: 2

Správne! Nesprávne!

Rytmus & Kali - Keď sa budú pýtať

"Tak nech mi nikto nehovorí čo sa nedá, váš obmedzený názor pre mňa nič neznamená. Hovorili, že hudba nezarobí na chleba, teraz oni robia čo ich nebaví a tak im treba."

Správne! Nesprávne!

Separ - Hood Hero

"Zmenila sa doba a ja zmenil som sa s ňou. Už nechcem dobyť svet nie, toto je minulosť dávno."

Správne! Nesprávne!

Kali - Dosnívané

"Môžeš iba ticho závidieť s tým tlstým bruchom. A ozaj diky, že nás iba vďaka tebe všetci poznajú. Ty jediný si popi*i, teba všetci počúvajú."

Správne! Nesprávne!

Separ - Si zvonil?

"Ty si ten tvorca svojich vlastných snov, nenechaj si zobrať ilúzie, poď so mnou! Každá búrka sa raz skončí a na konci vyjde slnko."

Správne! Nesprávne!

Rytmus - Deti stratenej generácie

Separ, Kali alebo Rytmus: Uhádneš podľa textu skladby správneho interpreta?
Rap asi veľmi nepočúvaš
V tomto kvíze sa ti veľmi nedarilo. Asi počúvaš iný štýl hudby alebo si zapneš radšej niečo ženské. To je úplne v poriadku.
Ktorého z nich počúvaš najmenej?
Vyzerá to tak, že jeden z tejto trojice v tvojom playliste nemá veľa miesta a uprednostňuješ skôr iných interpretov. Daj šancu aj tým piesňam, ktoré si nevedela správne určiť.
Raperi by na teba boli hrdí.
Opäť raz si ukázala, aká si skvelá fanúšička a že texty piesní ti nerobia ani najmenší problém. Ktorý z týchto songov je tvoj najobľúbenejší?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy