Herec Michal Godár a herec Martin Durkáč

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Po dvoch mesiacoch od tragickej správy nastal nečakaný zvrat. V novembri minulého roka otriasla Slovenskom správa, že mladý herec Michal Godár bol objavený v byte svojho priateľa bez známok života. Nový čas teraz informoval o tom, že v tomto prípade aktuálne došlo k obvineniu. 

29-ročný Michal tvoril pár s taktiež hercom, 31-ročným Martinom Durkáčom. Toho si diváci môžu pamätať z rôznych televíznych projektov či ako hosťujúceho herca v SND a hviezdu broadwayského muzikálu Rent. Dvojica sa stretávala 7 rokov, pričom ich posledné stretnutie dopadlo veľkou katastrofou.

Michal Godár a Martin Ďurkáč
zdroj: Instagram/michalgodar

Herec Godár vraj spadol z postele

Podľa informácií mal v novembri Michal navštíviť svojho priateľa Martina v Prešove, kde býval. Po tom, čo u neho strávil noc, bol ráno vyhlásený za mŕtveho. „Ja som spal a zobudil sa na to, ako sa Miško nevie nadýchnuť a následne na to vyvrátil krv. Oživoval som ho. Už sa nedalo,“ vyjadril sa pre Nový čas Martin. Podľa neho síce mali vo vzťahu problémy, no zlomené rebrá, ktoré sa preukázali pri pitve, mal nadobudnúť pádom z postele.

V tomto prípade aktuálne padlo obvinenie. Ako jediný svedok nočnej udalosti, sa tak stal aj hlavným podozrivým. „Zomrel mi pod rukami, keď som sa ho snažil oživiť, a hneď potom vás obviňujú zo zabitia. Je to nekorektné a spamätávam sa z toho. Beriem tabletky,“ prezradil Martin.

Michal Godár a Martin Durkáč
zdroj: Instagram/michalgodar

„Na základe doposiaľ zhromaždených dôkazov a vykonaného znaleckého dokazovania bolo dňa 18. 1. 2023 vznesené obvinenie konkrétnej osobe pre trestný čin zabitia,“ uviedol pre Nový čas hovorca prešovskej krajskej polície Daniel Džobanik. Viac informácií kvôli procesným úkonom polícia neuviedla.

Martinov advokát Pavol Biroš však potvrdil, že ide o herca. „Voči môjmu klientovi bolo vznesené obvinenie. Podali sme proti nemu sťažnosť. Zatiaľ je teda neprávoplatné. Môj klient kategoricky odmieta vinu. Je nevinný.“

Zdroj: cas.sk

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News