instagram.com/tresnickova

Bol to naozaj náročný rok. Mladučká YouTuberka Týnuš Třešničková si prešla doslova hotovým peklom, keď sa počas minuloročnej dovolenky v Turecku stala obeťou nehody pri ohňovej šou. Utrpela rozsiahle popáleniny a niekoľko mesiacov sa musela liečiť v istanbulskej nemocnici. A ako uviedol portál super.cz, teraz prišiel rozchod! 

Od osudnej nehody sa Týnuš neozývala vôbec ani na sociálnych sieťach. Zlomový okamih prišiel ale pred troma mesiacmi, kedy na YouTube vydala video, v ktorom porozprávala o tom, ako sa tá nehoda stala. Nebolo to jednoduché rozprávanie a vidieť na nej, že vracanie sa k ťažkým spomienkam bolo náročné.

Pred mesiacom sa 24-ročná YouTuberka rozhodla vydať aj druhé video, v ktorom opisuje detaily z liečby, ktorú musela podstúpiť. Odkedy sa vrátila naspäť do Českej republiky, snaží sa viesť normálny život, aký viedla pred nehodou, aj keď jazvy na tele jej budú do konca života pripomínať všetko, čím si musela prejsť.

Ťažkú skúšku ale nezvládol ani jej vzťah s podnikateľom Viktorom Hajíčkom, ktorý na dovolenke tiež utrpel popáleniny, ale rozhodne v oveľa menšej miere než ona sama. Ako uviedol portál super.cz, dvojica už pár mesiacov netvorí pár, no aj naďalej ostali v kontakte a vychádzajú spolu ako kamaráti. Ako povedal Viktor, láska z ich vzťahu vyprchala, ale stále spolu pracujú.

Týnuš tak teraz trávi veľa času so svojou sestrou Martinou, ktorá ju sprevádza na cestách po Európe. Dievčatá na Instagrame pridávajú spoločné fotky a je vidieť, že si to spolu užívajú.

View this post on Instagram

Hotel life w/ @martinka_tres 😜🍕

A post shared by Týnuš Třešničková (@tresnickova) on

Zdroj: super.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News