Moja mama varí lepšie ako tvoja

Obrovský úspech v sledovanosti zožala súťaž vo varení – Moja mama varí lepšie ako tvoja. Najväčšou legendou v tejto šou sa určite stali Habovci. A mladého Dávida by si dnes určite nepoznala, čo ti potvrdí jeho profil na Facebooku.

Dávid a jeho otec Viliam si získali mnohých divákov. Niektorí si tento program zapínali práve kvôli nim.

Vyrástol z neho iný človek

Temperamentný Vilo so synom boli kedysi v súťaži naozaj veľmi výrazní. Hláškami a svojským podporovaním sa zapísali do pamäte snáď každého diváka TV JOJ. Otec Habo vedel robiť poriadny hukot, ak niečo nešlo podľa jeho predstáv a bol pod tlakom.

V kulinárskej šou zotrvali dlho, a to najmä kvôli ich schopnostiam aj šou, ktorú predviedli. Dávid bol vtedy iba tínedžerom a mal len 15 rokov. Odvtedy už ale uplynulo neuveriteľných 7 rokov a z pubertiaka vyrástol dospelý muž.

Moja mama varí lepšie
zdroj: Instagram/tvjoj

Jeho otec sa môže pochváliť tým, že napísal kuchársku knihu. A počas ich účinkovania v Moja mama varí lepšie ako tvoja veru ukázali neuveriteľný talent. Dokonca sa skamarátili aj s ďalšou legendárnou rodinkou Bučkovcov.

Moja mama varí lepšie ako tvoja
zdroj: Instagram/tvjoj

V roku 2018 Dávid ešte študoval hotelovú akadémiu a chcel sa stať kuchárom. Ktovie, či to ešte platí, pretože chcel pokračovať v otcových šľapajach. 

Teraz je z neho ale dospelý chlap, ktorý sa zmenil k nepoznaniu. Veď to môžeš posúdiť sama v našej FOTOGALÉRII pod článkom.

Vilo a Dávid Habovci
zdroj: Instagram/tvjoj

TV JOJ je kulinárskym reláciám stále verná. V telke môžeš sledovať šou Bez servítky, kde to je takisto poriadne zaujímavé.

Zdroj: Facebook/David Habo Junior

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News