Unsplash/Sergey Sokolov

Určite si sa aj ty vo svojom živote stretla s človekom, ktorého popredné vlastnosti boli najmä nafúkanosť, vystatovačné sklony a namyslenosť. Ono to úzko súvisí aj s tým, kto sa v akom znamení zverokruhu narodil. Totižto niekedy dokážeš odhadnúť človeka práve na základe znamenia zverokruhu. V tomto článku ti dávame do pozornosti tie znamenia, ktoré sa považujú za namyslené. Nenájdu si pre teba dokonca ani jedno milé slovo.

Lev 

Hovorí sa, že ženy Levice obzvlášť oplývajú poriadnym sebavedomím. Niektoré sa až prehnane predvádzajú, aké sú šikovné. Lev vo všeobecnosti patrí medzi veľmi ohnivé znamenie zverokruhu. Na druhej strane, Lev je veľmi spoľahlivý a úspešný.

Do čoho sa pustí, to sa podarí. Možno, že tu zohráva svoju rolu aj práve spomínaná vlastnosť. Ale pozor, ľudia v znamení Leva pôsobia veľmi často arogantne, nie každý to s nimi zvládne… Ale nuda s týmto znamením teda rozhodne nehrozí.

Strelec

Ženy narodené ako Strelec rady získavajú nové vedomosti a rady skúmajú nové veci. Niekedy to však rady preháňajú a dokonca sa rady vystavujú tým, čo všetko vedia. Zároveň chcú poúčať druhých a prerábať ich na svoj odkaz.

Čo možno na nich obdivovať je to, že sa nestarajú o to, kto si čo o nich myslí. Jedným uchom dnu a druhým von. Ale ich arogancia sa nedá prehliadnuť. Ak by si očakávala, že ťa Strelec zahrnie milými slovami, si na omyle.

Vodnár

Na jednej strane potrebujú svoju slobodu, na druhej strane si prajú, aby boli centrom pozornosti a ukazovali, aké sú úžasné. Ženy narodené v znamení Vodnára sa zdráhajú požiadať o pomoc. Sú radšej, keď to zvládnu všetko samé.

Ani dokonca neprichádza do úvahy, aby niekoho zaťažovali svojimi problémami. Pre mnohých to ale pôsobí arogantne.A tí, ktorí to tak vnímajú, majú pravdu. Keďže svoj postoj ich vyformoval na „chladnejšie“ bytosti, málokedy človeku spríjemnia deň pekným úsmevom alebo slovom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy