Instagram/emmaroberts

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Aj takýto je život. Niekto sa dáva dokopy, rodia sa deti, no niektoré páry sa, žiaľ, aj rozchádzajú. To by mal byť prípad aj obľúbenej Emmy Roberts, ktorú môžeš poznať z filmov Chodiaca katastrofa, My sme Millerovci, Holidate alebo Nerve.

Viaceré zdroje pre portál People uviedli, že 30-ročná herečka sa rozišla so svojím partnerom Garrettom Hedlundom.

Dvojica spolu začala randiť v marci roku 2019 a na konci decembra 2020 privítali na svete svoje prvorodené dieťatko. Synčekovi dali meno Rhodes Robert a svetu ho ukázali až začiatkom januára, pretože prvé dni si chceli nechať len pre seba.

Emma na svojom Instagrame len nedávno zdieľala detskú narodeninovú oslavu, na ktorej vyzeralo, že všetko by malo byť v poriadku. O to prekvapivejšie sú tvrdenia, že už viac nemajú tvoriť pár.

Viaceré zdroje portálu People nezávisle od seba potvrdili, že Emma a Garrett sa mali rozísť už pred niekoľkými týždňami. Aj keď sa snažili byť najlepšími rodičmi pre svojho ročného syna, nepodarilo sa im to. Pridáva tomu aj fakt, že na jej instagramovom profile veľmi nenájdeš ich spoločné fotografie ako rodiny.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Dvojica túto informáciu zatiaľ nepotvrdila oficiálne, takže nám ostáva len čakať, či sa im podarí dať naštrbený vzťah dokopy alebo pôjde o definitívny koniec. Bola by škoda, ak by Emma ostala na výchovu sama.

Zdroj: People

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News