Elle Fanning

Vydržalo im to iba pár rokov. Mladšia, no rovnako úspešná sestra Dakoty Fanning, Elle, potvrdila v rozhovore pre Harper’s Bazaar, že je opäť single. Krásna a talentovaná herečka držala svoj vzťah v tajnosti, no na lásku vraj po rozchode nezanevrela.

24-ročná Elle Fanning pochádza zo známej rodiny. Počtom followerov však na Instagrame predbehla aj svoju staršiu sestru Dakotu, ktorá s herectvom začala už v skorom detstve. O Elle sa hovorí aj ako o éterickej bytosti, za čo vďačí svojmu netypickému vzhľadu. Svetlá pokožka, blond vlasy a zelené oči očarili mnohých producentov, no nechýba jej ani obrovský talent. Pamätať si ju môžeš z filmov ako Vládkyňa zla, Veľká či Kúpili sme ZOO.

Ak keď je na sociálnych sieťach aktívna, svoje súkromie si prísne stráži.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elle Fanning (@ellefanning)

Herečka verí v lásku na prvý pohľad

Elle sa v roku 2018 stretla s hercom Maxom Minghellom, ktorý je od nej o 13 rokov starší, pri natáčaní filmu „Teen Spirit“ (u nás známy ako „Kráľovné plesu“). Už vtedy sa začalo špekulovať o tom, že k sebe majú blízko. Svoj vzťah však potvrdili o rok neskôr, kedy sa spoločne ukázali na udalosti Met Gala oficiálne ako pár.

Súkromie si však aj naďalej nechávali iba pre seba. Nie je známe ani to, kedy sa teda rozišli. „Som beznádejná romantička. Verím v lásku na prvý pohľad. Pokojne ma nazvite bláznom, ale ja v tieto veci verím. Cítim, že toto je môj osud,” vyjadrila sa Elle po tom, čo magazínu potvrdila, že je opäť slobodná.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HollywoodLife (@hollywoodlife)

Zdroj: harpersbazaar.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News