žena

Astrológia poníma znamenia zverokruhu z každého uhla pohľadu a nie je tomu inak ani v tomto prípade. Medzi najštýlovejšie radí práve týchto sedem. Nájdeš sa tentokrát medzi nimi aj ty?

Najštýlovejšie znamenia zverokruhu

Baran

Barani sú odvážne a nebojácne tvory zverokruhu. Ich štýl odráža divokú a nezávislú povahu. Jednotlivci tohto znamenia inklinujú k ostrým a odvážnym kúskom, ktoré predvádzajú ich dynamické osobnosti.

Sú priekopníkmi vo svete módy a často sa rozhodujú pre silný a posilňujúci vzhľad, ktorý vyžaruje sebavedomie. Sú skutočným odrazom ich go-getterského postoja a odhodlania dobyť svet.

Blíženci

Ľudia tohto znamenia sú eklektické módy zverokruhu. Ich štýl je rovnako mnohostranný a radi experimentujú s rôznymi trendmi a vzhľadom. Majú zázračnú schopnosť prispôsobiť svoj štýl každej príležitosti a vždy si udržať náskok pred módnou krivkou.

žena
zdroj: Pexels/Ali Pazani

Ich šatník je pokladnicou rozmanitých kúskov, ktoré odrážajú dynamickú a neustále sa meniacu povahu. Blíženci majú vrodený talent na miešanie a párovanie, čo vedie ku vkusu, za ktorým každý otočí hlavu.

Lev

Pokiaľ ide o štýl, tieto bytosti nepochybne vedú svorku svojimi odvážnymi voľbami. Prijímajú módu ako prostriedok sebavyjadrenia a priťahovania  pozornosti. Ich charizma a sebavedomie žiaria cez ich módne voľby.

Neboja sa experimentovať so žiarivými farbami, výraznými kúskami a dramatickými siluetami. Ich dynamické osobnosti sa odrážajú v móde a bez námahy kradnú pozornosť svojím silným a očarujúcim vzhľadom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy