Instagram/mtv

Budapešť má za sebou veľký večer. U našich susedov v Maďarsku sa totiž včera večer po prvýkrát konalo odovzdávanie hudobných cien MTV EMA 2021. Na európskej prestížnej akcii nechýbalo množstvo svetoznámych umelcov, ktorí prišli osobne podporiť šou alebo si prevziať ocenenie. A ako sa na červený koberec patrí, predviesť sa aj pred fotografmi a fanúšikmi.

Najväčším miláčikom odovzdávania cien sa stal spevák Ed Sheeran, ktorý získal ocenenie za najlepšiu pieseň v podobe singlu Bad Habits, a taktiež sa stal aj najlepším umelcom. Predbehol tak napríklad Justina Biebera či Lady Gagu.

Najlepšia pieseň je od Eda Sheerana

7-členná juhokórejská skupina BTS si vzala ceny nie len za najlepšiu skupinu, ale aj K-pop umelca, popového interpreta i najväčší fanklub. Za zmienku stojí aj najlepšie video Montero (Call Me By Your Name) od umelca Lil Nas X, skupina Måneskin, ktorá ovládla rokovú časť či Maluma ako najlepší latino interpret.

Ženy sa však nedali zahanbiť. Hip-hopovú kategóriu vyhrala Nicki Minaj, Doja Cat a SZA boli ocenené za najlepšiu spoluprácu vďaka songu Kiss Me More, raperka Saweetie zase za naj nováčika. Najlepším americkým interpretom sa stala Taylor Swift.

Maluma rozpálil fanúšikov svojím live vystúpením

Pozri sa, ako to vyzeralo na červenom koberci

Niektoré hviezdy stavili na jednoduchosť, iné chceli rozhodne zaujať. Ktorý outfit sa ti páči najviac?

Speváčka Rita Ora

Rita prekvapila veľmi elegantným outfitom, ktorý tvorili čierne kostýmové nohavice a top ozdobený perím. To bolo súčasťou aj vlečky, ktorú ťahala za sebou.

DJ Kiddy Smile

Kiddy zvolil oversize súpravu, pri ktorej sa veľké nohavice nedali prehliadnuť. Pohodlie mu dotvárali biele tenisky.

Raperka Saweetie

Saweetie nechala vyniknúť svoju postavu v obtiahnutých šatách, ktoré pôsobili žensky a príťažlivo aj bez toho, aby musela ukazovať niečo viac.

Spevák Maluma

Miláčik žien to dal na „drsňáka“ a stavil na čierny kožený komplet, v ktorom pripomínal motorkára. Ale bohatého, keďže ho zdobili šperky.

Speváčka Griff

Naozaj netradičné šaty zvolila Griff, ktorá mala na sebe kombináciu čipky, volánov i perál. Dlhé rukávy boli neprehliadnuteľné. Perly jej zdobili aj obrovský chvost.

Ed Sheeran

Ed je vždy za toho slušného. Tentokrát bol však jeho oblek oživený výraznou oranžovo-modrou potlačou.

Speváčka a skladateľka Girl in Red

Táto speváčka si ťažkú hlavu zo šiat nerobila. Svoj pánsky štýl ukázala v nohaviciach, oversize košeli a čiernom saku, pričom na hlave mala pletenú čapicu.

Spevák Yungblud

Rockovému spevákovi nechýbali na bielom saku detaily so zvieracou potlačou či zicherky.

Speváčka Kim Petras

Kim provokovala šatami, ktoré na tom správnom svetle presvitali tak, že jej bolo vidno pozadie. Vrch si chránila koženou bundičkou.

Hudobník Olly Alexander

Olly sa nebojí byť výrazný, preto zvolil naozaj farebný outfit, pričom mu nechýbalo ani množstvo doplnkov.

Speváčka Manu Gavassi

Manu zvolila netradičné „roztrhané“ biele saténové šaty s čiernou potlačou. Rebelský look zvýraznil aj účes.

Zdroj: mtvema.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News