Speváčka Ronie

Na speváčku Ronie sa zvalila bizarná vlna kritiky. Chcela pobaviť svojich fanúšikov na TikToku a Instagrame a skončilo to zle. S hejtermi si ale zvládla poradiť na jednotku.

Známa slovenská speváčka sa už viackrát ocitla pod paľbou kritiky. Iba nedávno to bolo kvôli akné, kedy sa jej vysmiali dokonca kolegyne z influencerskej brandže. A iba pred niekoľkými týždňami prišla do spoločnosti v teplákoch, za čo opäť dostala nepeknú nálož od fanúšikov. Nevyhla sa jej však ani počas vianočných sviatkov.

Speváčka Ronie
zdroj: Instagram/ronieofficial

Na Ronie sa valí divná kritika

Mali by to byť sviatky pokoja. Speváčka Ronie sa však počas Vianoc dočkala kritiky. Influencerka je známa originálnym štýlom obliekania a humoru. Na svojom TikToku zverejnila video, kde spievala známu pieseň „Last Christmas“. Kvôli použitému efektu jej spev ale vyznel falošne, čo fanúšikovia zjavne nepochopili a mysleli si, že tak spieva ona sama.

Bože, to je falošné,“ napísala jedna z nich pod video na TikToku. „Myslíš? Mám na tom popracovať? Akože, snažila som sa, ale trošku som mala trému bez hudby, ale zas nie je to až tak strašné, nie?“ opäť to poňala vtipne Ronie.

Iná to ale pochopila, no najprv sa tiež zľakla. „Bože, ja najprv, že čo sa ti stalo s tým krásnym hlasom a potom mi to došlo,“ napísala komentár so smejúcimi smajlíkmi.

speváčka Ronie
zdroj: TikTok/ronieofficial

Ďalšia ale pritvrdila. „Neurážam, ale s dobrým hlasom a citom k hudbe sa musíš narodiť a ty, bohužiaľ, nemáš ani jedno. Týmto si to pochovala. Hudbu máš všade poupravenú,“ podotkla, čo speváčka iba vysmiala.

Ronie komentáre
zdroj: TikTok/ronieofficial

Včera to Ronie ale už nevydržala a na svojom Instagrame sa k tomu všetkému musela vyjadriť. „Chcela by som uviesť nejaké veci na pravú mieru. Ja som tu včera zdieľala video, kde spievam a trošku mi z toho buchol Instagram, aj TikTok,“ začala speváčka vo videu.

Chodili mi strašne divné správy, tak ideme si uviesť veci na pravú mieru. Ukážem vám video, ktoré som pridala včera a dnes som na TikTok pridala naozajstné video. To video, ktoré som pridala predtým, bolo teda s efektom. Malo to byť vtipné video. Veľa ľudí to nepoňalo a mysleli si, že naozaj tak spievam,“ doplnila na záver.

Celé vyjadrenie uvidíš vo videu

Zdroj: Instagram/ronieofficial, TikTok/ronieofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News