instagram/mariefeandjakesnow

Muži nikdy naozaj nepochopia ženy, rovnako ako ženy nikdy nepochopia mužov. Mužský a ženský svet má v sebe každý. Otázne je, ktorý je u koho dominantnejší. Práve to ti prezradí dnešný horoskop.

Mužský svet

Baran, Blíženci, Strelec, Vodnár, Lev, Váhy

U týchto znamení prevláda viac mužský svet ako ženský. To znamená, že ľudia v týchto znameniach sú praktickejší, orientovaní na logiku a materiálne veci. Taktiež uprednostňujú radšej rozum, než srdce. Nevedia prejavovať city na verejnosti a majú sklony byť single.

Ženský svet

Býk, Rak, Panna, Škorpión, Kozorožec, Ryby

Tieto znamenia majú veľký šarm, zmysel pre módu a vedia sa vcítiť do pocitov druhých ľudí. Najväčšiu hodnotu prikladajú láske, pretože v nej vidia dôležitý aspekt života. Ľudia v týchto znameniach sú kreatívni, majú sklony k umeniu a milujú sa dlho do noci rozprávať.

Človek, ktorý má dominantnejší mužský princíp musí rozvíjať aj ženský a objaviť v sebe krehkú stránku – pomôže mu to pochopiť ostatných ľudí. Naopak človek, ktorý je citlivý a prevláda u neho ženský svet, sa musí vedieť vcítiť aj do mužského a zapájať pri rozmýšľaní logiku.

Ako vo všetkom, aj tu platí, že najlepšia je rovnováha. Znalosť a pochopenie obidvoch princípov prinesie ľuďom harmóniu a sporov bude ubúdať. Nemali by sme sa zameriavať čisto len na náš svet, no mali by sme pracovať a rozvíjať obe tieto zložky života. Vďaka tomu lepšie porozumieme druhým a budeme im rýchlejšie chápať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy