Mirka z Ruže pre nevestu

Mirka z Ruže pre nevestu na svojom Instagrame znovu zverejnila príspevky, kde bola oblečená vo svadobných šatách. Krajšie však vraj ešte na sebe nemala, čo aj sama podotkla v stories. A to si ich pritom obliekla hneď niekoľko. 

Sympatickú veterinárku Mirku sme už mali možnosť vidieť ako nevestu na našich televíznych obrazovkách. Určite si ju pamätáš vo finále šou Ruža pre nevestu, kde sa z nej stala hotová princezná.

Hoci si srdce ženícha Tomáša nezískala, svoju prehru zobrala športovo a nič si z toho nerobila. Dokonca si neskôr aj našla priateľa Mateja, s ktorým prednedávnom mali polročné výročie od ich prvého stretnutia a plánujú aj spoločnú budúcnosť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝓜𝓲𝓻𝓴𝓪✨ (@mirkahri)

Mirka z Ruže pre nevestu znovu ako nevesta

Možno si aj ty postrehla, že Mirka z Ruže pre nevestu sa v svadobných šatách neukázala len vo finále šou. Po odvysielaní nafotila zopár záberov pre svadobné salóny. Aj prednedávnom sa v bielom outfite objavila na svadobnej výstave, kde ju odborníci nádherne obliekli, nalíčili a učesali.

Napriek všetkému však priznala, že pred pár dňami mala oblečené tie najkrajšie svadobné šaty, a to ich už na sebe mala niekoľko. Vo videu zo zákulisia natáčania sa dokonca objavila s priateľom Matejom, no nešlo o ich svadobné video. Natáčali ho ako promo pre jeden zo slovenských hotelov, s ktorým Mirka z Ruže pre nevestu spolupracuje.

„Bol to perfektný deň so skvelým profi tímom v PRENÁDHERNÝCH priestoroch hotela,“ napísala Mirka pod jeden z jej posledných príspevkov na Instagrame. Nezabudla však zverejniť ani nádherné fotky, kde vidno, ako krásne bola nalíčená.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝓜𝓲𝓻𝓴𝓪✨ (@mirkahri)

Každopádne, aj sama musíš uznať, že to páriku v promo videu naozaj pristane. Nuž, už nám zostáva len čakať na zábery z ich skutočnej svadby.

Zdroj: Instagram/mirkahri

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News