celebrity v reality šou
Instagram/chrishemsworth/lucyhale/ladygaga

Svet hviezdičiek je nepredvídateľný. Niektoré celebrity mali bujarú minulosť a pravdepodobne by na ňu nechceli opäť myslieť alebo ju dávať do popredia. Aj napriek tomu sa týchto 6 celebrít preslávilo v reality šou. Vedela si o tom? Na tieto pikošky poukázal portál Ranker

Ktoré známe celebrity sa preslávili na začiatku svojej kariéry v reality šou?

Chris Hemsworth

Chris, známy ako hrdina Marveloviek, sa nepreslávil len vďaka svojej úlohe vo filmových sériách Avengers ako Thor. I keď ho tak väčšina fanúšičiek pozná, pravdou je, že aj portál Ranker tvrdí, že Chris bol vášnivým tanečníkom.  Preslávil sa v austrálskej verzii šou Dancing with the Stars, čo môžeme prirovnať k našej šou Let’s Dance. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chris Hemsworth (@chrishemsworth)

Lady Gaga

Gagu pozná každá fanúšička ako neustále sa meniacu speváčku. Jej dynamickosť je pre ňu veľmi charakteristická. V priebehu rokov sa totiž dokázala mnohokrát zmeniť a vystriedať či už štýl, alebo imidž.

Dokonca predtým, ako bol jej debutový album The Fame virálny, v tom istom roku sa podľa portálu Ranker zúčastnila reality šou s názvom The Hills na MTV.

Emma Stone

Ak Emmu poznáš, vieš, že je v prvom rade herečkou a dokonca držiteľkou dvoch cien Academy Awards. Jej najväčším, alebo skôr najvýraznejším, úspechom je úloha v muzikáli La La Land z roku 2016. Za ňu dostala aj Oscara.

V jej útlom veku, keď mala 16 rokov sa zúčastnila reality šou In Search of the Partridge Family, informuje Ranker. Cieľom tejto relácie malo byť vyhľadávanie nových talentov do série The Partridge Family.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News