Lukáš Adamec

Jedným zo škandálov bol v poslednej dobe bezpochyby aj ten, ktorý sa týkal známeho slovenského speváka. Lukáš Adamec mal vraj podviesť svoju manželku len mesiac potom, čo jej sľúbil večnú lásku. Aj keď sa k obvineniam nevyjadroval, záber na Instagrame, ktorý zachytil portál Emma hovorí za všetko.

Lukáš Adamec sa dostal do povedomia verejnosti vďaka súťaži Česko Slovensko má talent. Talentovú súťaž vyhral ešte v roku 2011 a odvtedy sa mu darí pomerne dobre. Okrem jeho tvorby sa však sleduje aj jeho súkromie.

Lukáš Adamec mal svoju manželku podvádzať

Lukáš si svoju partnerku Zuzanu rozhodol vziať za manželku minulý rok. Ešte predtým si jeho srdce získala Miriam, s ktorou majú aj dve detičky. Toto manželstvo sa však po piatich rokoch rozpadlo.

Len nedávno vyplávali na povrch nepekné obvinenia z nevery. Lukáš mal údajne podviesť svoju druhú manželku len mesiac po ich spoločnej svadbe. Spevák sa mal so svojím novým objavom začať intenzívne intímne stretávať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lukáš Adamec (@lukyadamec)

Záber, ktorý hovorí za všetko

Lukáš po obvineniach o údajnej nevere nepriniesol žiadne vyjadrenie a úplne sa odmlčal. Ako však teraz informuje portál Emma, spevák mal na Instagrame zdieľať jasne hovoriacu fotku.

Do stories totižto pridal spoločný záber manželky s dcérkou Leou. Jeho terajšia manželka sa na snímke učí spoločne s dcérou z jeho prvého manželstva. Lukáš k fotke napísal „Moje dievčatá,“ a nechýbali ani srdiečka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lukáš Adamec (@lukyadamec)

Zdá sa teda, že manželia údajnú krízu ustáli a aj napriek škaredým obvineniam z nevery sú neustále spolu.

Zdroj: Emma

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News