Kristína Tormová

Kristína Tormová doma vychováva tri detičky. Málokto ale vie, že má ešte jedno, adoptovanú dcérku Mary. Tú teraz predstavila verejnosti prostredníctvom dojímavého videa, ktoré zverejnila na Instagrame.

Herečka, spisovateľka, scenáristka a v neposlednom rade influencerka v tom pravom zmysle slova. To je Kristína Tormová.

V júni tomu bolo desať rokov, čo sa z Kristíny stala mamička hneď dvoch princezien Ely a Matildy, ktoré má s vtedajším partnerom, redaktorom TV JOJ Jurajom Hajdinom. Dvojici však vzťah nevyšiel a každý išiel vlastnou cestou. Známa umelkyňa na tej svojej stretla Petra Tormu, za ktorého sa vydala a porodila mu synčeka Alana.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa #kolacova #sommama (@kristina.tormova)

Pred pár dňami obľúbená mamička rodinku opustila, aby konečne spoznala svoju ďalšiu dcéru. Na diaľku adoptovanú Mary. Vycestovala za ňou až do ďalekej Kene, kde ju prekvapila v škole počas vyučovania. Zoznámila sa tiež s jej najbližšími, s ktorými sa vrúcne vyobjímala.

Všetko sa to odohralo vďaka Nadácii Integra podporujúcej africké deti. „Toto som zažila. Naozaj. Nemám slov a z Kene sa už nevrátila tá istá ja …ďakujem @nadaciaintegra za vašu prácu … za všetko, čo robíte 🙏🏻,“ napísala šťastím naplnená Kristína k dojímavému videu, ktoré zverejnila na svoj Instagram.

„Naša Mary ♥️ videla som na vlastné oči, čo robí mojich 25€ mesačne so životom malého človeka. Viete čo? Zázrak … naozaj my všetci, čo sme sa rozhodli podporiť malých ľudí z Kene, sa spolupodieľame na zázraku. Stačí vyplniť dotazník integrácky … 🙏🏻 ďakujem. Za všetko,“ zanechala s pokorou pri záberoch, ktoré vháňajú slzy do očí.

Okrem iného na nich možno vidieť i to, ako herečka ukazuje malému dievčatku jeho slovenské sestry. Roztomilé dvojičky poslali Mary videoodkaz a bábiky Elu a Matildu, ktoré majú symbolizovať práve ich dve.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa #kolacova #sommama (@kristina.tormova)

Zdroj: Instagram/kristina.tormova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News