Instagram/lacasadepapel

Ak si videla seriál Money Heist (v origináli La casa de papel), určite ťa očaril hneď po prvých častiach. Svoju popularitu zažíva po celom svete, a niet sa ani čomu čudovať. Napätie, nečakané zvraty, ale aj vzťahy a láska sa podpísali na tom, že tento seriál nedokážeme prestať pozerať. Netflix zverejnil dátum, kedy sa konečne dočkáme premiéry 5. série.

Už sme si zvykli, že na nové série si niekedy počkáme aj pekných pár mesiacov. Pandémia predĺžila natáčanie viacerých seriálov a filmov, no predsa sme sa dočkali. Ak sa tešíš na pokračovanie seriálu Money Heist a túžobne očakávaš premiéru 5. série, máme jednu dobrú a jednu zlú správu.

Tá dobrá je, že piata séria bude mať premiéru ešte tento rok. Tou horšou správou je, že bude rozdelená na dve časti. Každá časť série by pritom mala mať po 5 častí. Prvú polovicu si budeme môcť pozrieť už 3. septembra a Netflix zverejnil aj prvý teaser s ukážkami toho, čo nás čaká.

Druhá polovica série nás bude čakať 3. decembra, takže budeme mať tri mesiace na to, aby sme porozmýšľali nad tým, ako prebehne veľké finále seriálu.

Každopádne, už podľa prvých ukážok vidieť, že stálo za to čakať. Tvorcovia nás zatiaľ sklamali len málokedy, takže veríme tomu, že si pre nás opäť pripravili niečo špeciálne. Tiež sa tešíš na pokračovanie? 🙂

Nespomínaš si, čo sa udialo v 4. sérii? Tu je zostrih toho najdôležitejšieho.

A nemôžeme zabudnúť, samozrejme, na tú najlepšiu skladbu, ktorá sa so seriálom spája.

Zdroj: YouTube/Netflix

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News