Bekim s rodinou
Instagram/bekimko/_lauraaziri_

Komik, moderátor a hudobník Bekim Aziri na svoj Instagram pridal video, ktoré bolo zrejme natočené po jeho nehode, ktorá ho posadila na invalidný vozík. Z jeho vyjadrenia ti bude behať mráz po chrbte. V komentároch pod príspevkom sa objavujú slová podpory. 

Keď mal 16 rokov, spadol na bicykli a jeho ťažký úraz znamenal, že sa už nikdy nepostaví na nohy. Bekim je však statočný a darí sa mu búrať všetky prognózy lekárov, ktorí tvrdili, že nikdy nepohne ani len rukami. No teraz sa vďaka určitým pomôckam a ľuďom, ktorí ho koordinujú, dokonca dokáže postaviť na nohy.

Bekim to proste vedel

Napriek tomu, že je pripútaný k vozíčku, srší humorom a dokonca si vie spraviť srandu aj sám zo seba. Neutápa sa v minulosti a je šťastný po boku manželky Laury, ktorá mu pred rokom porodila dcérku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bekim Aziri (@bekimko)

Darí sa mu však aj v pracovnej oblasti. Moderuje reláciu Bekimovo horúce kreslo v rádiu Europa 2. Vytvoril vlastné fitness centrum pre ľudí, ako je on. Tiež je hudobník, stand-up komik a influencer. Na Instagrame ho sleduje už 193-tisíc fanúšikov.

Práve na sociálnej sieti si teraz Bekim zaspomínal na svoju nehodu, ktorá sa mu stala pred 19 rokmi.

„Predtým som úplne strnul … Husacia koža a ja som vedel, že spadnem. Ale nechcel som zabrzdiť. Jak keby som to cítil ty kokos … Jak padla rampa, som to už cítil, že j**nem niekde,“ povedal komik po nehode, čo je zaznamenané vo videu, ktoré pred dvoma dňami zverejnil na svojom Instagrame.

Pod príspevkom sa objavil aj komentár od MMA zápasníka Gábora Borárosa. „Rešpekt!!! Strong man!!! STRONG MINDSET!“ napísal. Ozvali sa však aj fanúšikovia ktorých postretol podobný osud. Netreba zabudnúť ani na podporu, ktorou ho followeri zahrnuli a pochválili, že je silný človek.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bekim Aziri (@bekimko)

Zdroj: Instagram/bekimko

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News