instagram.com/kyliejenner& instagram.com/kendalljenner

Známa influencerka Kylie Jenner a modelka Kendall Jenner sú sestry, ktoré držia spolu. Preto spoločne zdieľajú aj istú dávku nezodpovednosti a nenosia počas pandémie koronavírusu ochranné rúška. Los Angeles má vyše 230 000 prípadov nakazených a namiesto toho, aby boli v bezpečí doma, vyrazia si na párty k Hailey Baldwin Bieber. Viac o tom informoval portál Elle.

Dvojica sestier bola pozvaná na narodeninovú oslavu ich kamarátky Justine Skye. Párty sa konala v dome Bieberovcov v Beverly Hills. Kylie a Kendall sú známe osobnosti, ktoré disponujú na svojich sociálnych sieťach veľkým množstvom sledovateľov. Napriek tomu ignorujú všetky opatrenia a ani v takýchto chvíľach nezabúdajú na sarkazmus.

Cestou do Beverly Hills ich bez ochranných rúšok zachytil paparazzi. Kendall je ako skúsená modelka zvyknutá na fotoaparáty, a preto ihneď zapózovala. Hrdo sa pozrela do objektívu a ukázala palce hore.

Portál Elle informuje, že toto nie je prvý prípad ich nezodpovednosti. Výnimkou nie je ani manželka Justina Biebera. V piatok si Kendall a Hailey vyrazili na pláž a opäť ignorovali opatrenia, ktoré zaviedol štát Kalifornia. V nich jasne stojí, že ľudia by vždy mali nosiť rúška, ak sa nachádzajú v prítomnosti niekoho, s kým nežijú v spoločnej domácnosti. Obzvlášť to platí pri vonkajšom prostredí. Hoci môžu byť blízke kamarátky, princíp je rovnaký.

View this post on Instagram

Rate this Look from 1-10?🖤 – 📸Celebmafia

A post shared by 28.04.18 (@celebrities.life1) on

Zdroj: Elle

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News