Instagram/janahrmi

Ktorá materiálna vec dokáže podľa teba urobiť žene najväčšiu radosť? Určite by si tipovala niečo z oblečenia alebo doplnkov. A nie si ďaleko od pravdy. YouTuberka a influencerka Jana Hrmová nie je žiadnou výnimkou. Urobila si radosť novou kabelkou a svoje nadšenie zdieľala aj so svojimi fanúšikmi.

Ak Janku sleduješ dlhší čas, určite vieš, že svoje peniaze nemíňa bez rozmyslu. Sama o sebe viackrát prezradila, že veľmi rada šetrí a poriadne si premyslí, kým si niečo kúpi. Predsa len, ide o jej zarobené peniaze, ktoré získala poctivou prácou. V našom rozhovore prezradila, že príprava jedného videa jej zaberie aj 5 hodín času.

Keďže veľa vecí dostáva ako dar v rámci spoluprác, môže si sem tam dovoliť investovať aj do drahších kúskov. Tento raz sa rozhodla pre kúpu novej kabelky z dielne Valentino v krásnej citrónovej farbe. Nemysli si ale, že išlo o impulzívne nakupovanie. Na Instagrame sa vo svojich príbehoch viackrát uisťovala, či si ju má naozaj kúpiť.

„Dávam si ju sem, lebo mám pocit, že ešte zo žiadnej materiálnej veci som nemala takú radosť ako z tejto kabelky 😁 Asi to bude tou žiarivou farbou 🌼 Ale v skutočnosti je pastelovejšia a menej neónová,“ pochválila sa Janka svojím najnovším úlovkom na Instagrame.

Na internete sa cena tejto kabelky pohybuje medzi 1 000 až 2 000 eurami, záleží, z akého obchodu by si si ju objednala. Samozrejme, že ide o sumu, ktorú by sme bežne za kabelku neutratili, no ak si na ňu niekto zarobí, prečo si nedopriať?

Ak by si si to mohla dovoliť, vrazila by si aj ty svoje peniaze do takého dizajnérskeho kúska? Alebo by ti to bolo ľúto?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News