Jana Hrmová

Aj keď povolanie „influencer“ nie je už v dnešnej dobe ničím zvláštnym, stále sa nájdu ľudia, ktorí o tomto svete prehľad nemajú. Známe tváre nielen zo Slovenska sa tak často stretávajú so zvedavými otázkami, ktoré sú mierené najmä na financie. Svoje o tom vie aj Jana Hrmová, ktorá na Instagrame nemá problém odpovedať ani na takéto otázky.

Jana je jednou z najznámejších a najsledovanejších Sloveniek na tejto sociálnej sieti, kde si nazbierala už viac ako 218-tisíc followerov. Ako jedna z mála pravidelne natáča aj videá na svoj beauty kanál na YouTube. Keďže sa netají tým, že sa rada obdaruje luxusnou kabelkou, v garáži má nové auto či si práve zariaďuje svoj nový byt, mnohých tak zaujíma, koľko zarába.

Jana Hrmová
zdroj: Instagram/janahrmi

Jana Hrmová o výdavkoch influencerky

Fanúšikovia už pochopili, že pýtať sa na túto otázku je neslušné. Aj tak by verejne len málokto priznal, ako dobre si vie zarobiť. Najnovšie to fanúšička skúsila na Janku v opačnom smere – aké sú jej mesačné výdavky? I keď presnú sumu kráska neprezradila, vysvetlila, aké výdavky musí každý mesiac zaplatiť.

Daňové záležitosti, účtovníčka či rekvizity sa radia k tým, ktoré spadajú pod jej prácu. 2 hypotéky, s ktorými sú teda spojené aj výdavky na energie, poistenia, auto, trénerka či potraviny, zase k jej osobným. „Toto hádže naozaj vysokú sumu,“ priznala sa Jana. Okrem toho aktuálne prerába aj byt, čo sa na peniazoch určite výrazne podpíše.

Instagram/janahrmi
zdroj: Instagram/janahrmi

Zdroj: Instagram/janahrmi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News