Ignoruje ťa po hádke

Hádky vo vzťahu sú veľmi nepríjemnou a stresujúcou záležitosťou. Chceme na ne čo najskôr zabudnúť a udobriť sa tak rýchlo, ako sa len dá. Avšak častokrát môžeš naraziť na to, že ťa partner po hádke ignoruje. Čo teraz? Je to dôvod na paniku? 

V takejto situácii je tvoje správanie veľmi dôležité a rozhodujúce. Preto ti prinášame 3 tipy, ako by si sa mohla v takomto prípade zachovať a nič tým nepokaziť.

Daj mu čas

Musíš sa naučiť zvládať toto napätie, aj keď chápem, že to môže byť pre teba ťažké a neznesiteľné. Každý prežívame hádku po svojom a niekto naozaj potrebuje viac času na to, aby spracoval svoje emócie a znova sa dal do poriadku. To, že ty si pripravená udobriť sa takmer hneď po hádke neznamená, že tvoj partner to má rovnako. 

Ohodnoť situáciu

Prehraj si celý konflikt vo svojej hlave od začiatku. Povedala si niečo, čo mu mohlo spôsobiť bolesť alebo ho uraziť? V tom prípade by bolo vhodné sa čo najskôr ospravedlniť, aby tvoj partner videl, že ti to nie je jedno a že si ho vážiš.

Alebo možno on tebe povedal niečo nepríjemné? To, že ťa po hádke teraz ignoruje, môže byť spôsobené hanbou a strachom. Potrebuje čas na to, aby sa odvážil na ospravedlnenie. Avšak z tvojej strany by bolo správne mu dať vedieť o tom, že jeho správanie ťa urazilo. Nečakaj, že ti bude čítať myšlienky. Ak ti niečo vadí, tak to povedz, bude ti za to vďačný. 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating