Žena s kyticou ruží

Prvý mesiac nového roka máme za sebou a pred nami je ďalší. Február je tým, ktorý pomaly, ale iste ukončuje zimné obdobie. Prináša nám zmeny nielen v pracovnom, ale aj v osobnom živote. Horoskop hovorí aj o tom, aké zmeny môžeš očakávať práve ty.

Horoskop na február

Baran

Pred sebou máš veľmi pozitívny mesiac a to predovšetkým v oblasti kariéry. V prípade, že pracuješ na väčšom projekte, očakávaj vynikajúce výsledky. Ak ťa trápia akékoľvek finančné záležitosti, k ich vyriešeniu by mohlo dôjsť okolo polovice februára.

V láske nastal čas na dôležité rozhodnutia, preto bude potrebné, aby si ich robila s rozvahou a čistou mysľou. Je však možné, že sa objavia nejaké pochybnosti. Nekonaj unáhlene, práve naopak. Nezabúdaj sa však riadiť nielen srdcom, ale i hlavou.

Zima ešte neskončila a preto si dávaj pozor na možné prechladnutie, ktoré by ťa zbytočne dostalo do postele. S dostatkom vitamínov a pohybom sa mu však môžeš vyvarovať.

Býk

V práci budeš musieť počas tohto mesiaca vynaložiť veľmi veľa úsilia. Čaká ťa v nej viac prekážok. K zmenám môže dôjsť priamo aj na pracovnom poli a ty budeš musieť byť opatrnejšia aj pri samotných výdavkoch.

Horoskop hovorí, že by sa v milostnom živote mohol objaviť niekto zaujímavý a svojím príchodom aj obrátiť tvoj doterajší život. Udiať by sa tak malo presne vtedy, kedy to budeš najmenej očakávať.

Meditácia by ťa mala sprevádzať počas mnohých februárových dní. Nie je novinkou, že psychická pohoda často súvisí s fyzickou. Ak budeš v poriadku po jednej stránke, aj tá druhá bude fungovať omnoho lepšie.

Meditovať
zdroj: Pexels/ Leeloo Thefirst

Blíženci

Horoskop upozorňuje, že nastal čas zastaviť sa a zhodnotiť všetky doterajšie pokroky, ktoré si dosiahla v práci i súkromí. Buď na seba právom hrdá, nie každý dokáže byť tak pracovitý a cieľavedomý ako ty. Mala by si sa za nich nejakým spôsobom aj patrične odmeniť.

Láska ťa môže v tomto mesiaci viac zraňovať. Veľmi často sa totižto obetuješ pre niekoho iného a tak zabúdaš na samu seba. Skús na tom popracovať. Tie veci, ktoré je potrebné riešiť a komunikovať, neodkladaj.

Nemala by si zabúdať na pohyb. Dopraj si ho v takej podobe, ktorú najviac obľubuješ. Striedať ho môžeš aj so zdravšou a menej kalorickou stravou.

Rak

Mesiac február bude pre teba charakterizovaný vzostupmi a pádmi. Pracovať budeš s veľkým nasadením a obrovskou chuťou. Horoskop totižto hovorí, že už dlhšiu dobu očakávaš uznanie za tvoje nemalé úsilie. Všetko chce svoj čas a aj ocenenie sa postupne dostaví. Nespomaľuj a venuj sa pracovným veciam tak ako doposiaľ.

Ak budeš pociťovať akúkoľvek nervozitu alebo nepokoj, láska ju bude eliminovať a nahrádzať krásnymi emóciami. Čaká na teba niekoľko milých prekvapení a nezabudnuteľných chvíľ, ktoré ti budú nápomocné pri zvládaní nie vždy najpríjemnejších dní. Pokiaľ nemáš partnera, rovnako ti padne vhod spoločnosť s priateľmi.

Nezabúdaj, že po náročnom dni potrebuje aj tvoje telo dostatok relaxu. Navštív maséra a dopraj si relax aj v tejto podobe aspoň dvakrát v tomto mesiaci. Účinky pocítiš veľmi rýchlo.

práca
zdroj: Pexels/MART PRODUCTIONS

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop